MISTR 2023/2024

Oceláři zahajují přípravu na novou sezónu

16.05.2011 · Michal Samiec
Třinečtí Oceláři v pondělí 16. května, přesně 34 dní po mistrovském titulu, začínají přípravu na nový ročník extraligové sezóny. Suchá příprava začíná soustředěním v Nízkých Tatrách.

Pod vedením trenérského týmu Pavel Marek, Břetislav Kopřiva, Jozef Lucák, které budou v přípravě na novou extraligovou sezónu doplňovat i třetí rok po sobě kondiční trenéři Miroslav a Pavel Sajlerové, začal dnes Ocelářům přípravný cyklus před sezónou 2011/12. Po deváté hodině měl být u Werk arény přistavený autobus, který část mančaftu odveze na soustředění do Nízkých Tater. To bude probíhat celý pracovní týden do pátku 20. května.

Tréninkového procesu se na Slovensku zúčastní i hráči širšího kádru. Budou to brankáři Roman Boška, Lukáš Daneček, Martin Štefl a Martin Vojtek, obránci Josef Hrabal, Stanislav Hudec, Jakub Kania, Martin Lojek, David Rangl, Martin Richter, Daniel Seman a Martin Vágner a útočníci Martin Adamský, Filip Bajtek, Zbyněk Hampl, Lukáš Havel, Jakub Herman, Erik Hrňa, David Květoň, Rostislav Marosz, Lukáš Mičulka, Jakub Orsava, David Ostřížek, Jan Peterek a Martin Podešva.

Někteří hráči dostali svolení připravovat se individuálně nebo se do společného předsezónního snažení zapojí později. Těmito hráči jsou Tomáš Duba, Peter Hamerlík - Filip Pavlík, Lukáš Zíb - Radek Bonk, Ladislav Kohn, Bryan McGregor, Jiří Polanský, Adam Rufer, Václav Varaďa a také Martin Růžička, který je pod smlouvou, může však jednat o zahraničním angažmá.

Smlouva s Oceláři pak skončila Lukáši Krajíčkovi, Vojtěchu Polákovi (který si rovněž hledá angažmá za hranicemi), Marku Zagrapanovi a Martinu Koudelkovi (tomu skončilo hostování z Hradce Králové).

Příprava na suchu by měla skončit v pátek 1. července, příprava na ledě Werk arény by pak měla začít v pondělí 25. července.