Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Oceláři jako Ježíškova vnoučata navštívili svého dlouholetého fanouška

09.12.2022 · Klub
Třinečtí hokejisté Vladimír Dravecký a Marian Adámek se zapojili do projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata a splnili vánoční přání jednomu z dlouholetých fanoušků Ocelářů.

Třinečtí hokejisté už s předstihem splnili jedno velké vánoční přání a v rámci charitativního projektu Českého rozhlasu jako Ježíškova vnoučata navštívili v Charitním domě pro seniory oddaného třineckého fanouška, který vinou vážného onemocnění přišel o možnost na zápasy Ocelářů sám pravidelně docházet. 

Fanoušek Standa, který si dřív nenechal ujít jediné domácí utkání, vinou vážného onemocnění před třemi lety přišel o nohu a je dnes odkázán na pravidelnou péči v Hnojníku. Na Vánoce si přál, aby si s ním někdo přišel popovídat o hokeji. Během čtvrteřního dopoledne ho tak přímo v Charitním domě pro seniory překvapila dvojice Ocelářů Marián Adámek - Vladimír Dravecký. S oddaným fanouškem v jeho pokoji a následně také s dalšími seniory ve společenské místnosti strávili hodinu a půl. 

"Jsem spokojený. Nikdy v životě bych si nepomyslel, že s kluky budu hovořit," usmíval se fanoušek Standa, kterému Oceláři Třinec splní ještě jedno přání: vánoční utkání s Kometou 26. prosince bude znovu sledovat přímo z tribuny WERK ARENY.

Ježíškova vnoučata jsou celoroční projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, jehož hlavním vrcholem je předvánoční sbírka. Na webu jeziskovavnoucata.cz mají lidé vždy od poloviny listopadu možnost vybírat si z tisíců přání seniorů, která následně plní.

Souběžně se seznamem přání je otevřená také finanční sbírka, díky které je možné hradit nákladná přání ze seznamu, na které jednotlivci nestačí. Ale také následně po zbytek roku aktivity a potřeby seniorů v tisícovce zapojených zařízení Česka. Tak, aby byl jejich život veselejší, snadnější a naplněnější.