Nejlepším hráčem 8. týdne TELH kapitán Petr Vrána

01.11.2021 · Redakce
Poslední říjnový týden rozšířil bodové konto Ocelářů o dalších devět bodů. V úterý si svěřenci trenéra Václava Varadi poradili na ledě Litvínova, v pátek doma srazili Spartu a v neděli díky gólu v poslední minutě uspěli také v Brně. Nejlepším hráčem týmu byl zvolen útočník Petr Vrána.

1. místo Petr Vrána - 76,8 % hlasů

Nejlepší střelec týdne. Třinecký kapitán se gólově prosadil v každém z utkání, proti Litvínovu a Spartě navíc přidal i druhou trefu a poslední říjnový týden završil s 5 vstřelenými brankami. Výborný byl Petr Vrána tradičně taky na vhazování a do statistik si mimo jiné připsal i 5 zblokovaných střel.

2. místo Ondrej Šedivý - 20,5 % hlasů

Dvaatřicetiletý útočník se do Třince posunul z partnerského Frýdku-Místku a na ledě brněnské Komety se stal žolíkem, který rozhodl o zisku tří bodů. V poslední minutě zápasu se Ondrej Šedivý po přihrávce Kofroně dostal do útočného pásma a přestože měl kolem sebe tři protihráče, dokázal dostat puk za záda domácího brankáře.

3. místo Tomáš Kundrátek - 2,6 % hlasů

Zkušený obránce byl nejvíce vidět v pátečním utkání proti pražské Spartě. Na začátku druhé třetiny si Tomáš Kundrátek připsal asistenci u vyrovnávacího gólu Vrány, v přesilovce pak nahrál do střelecké pozice Růžičkovi a třetí bod získal u branky Martynka na 4:1. S více než 20 odehranými minutami v zápase byl bek s #84 na dresu také druhým nejvytěžovanějším mužem třinecké sestavy.