Nejlepším hráčem 5. týdne brankář Marek Mazanec

11.10.2021 · Redakce
V uplynulém týdnu sehráli Oceláři pouze jediné extraligové utkání a to na ledě Olomouce, odkud si nakonec odvezli tři body za vítězství 2:1. Nejlepším hráčem daného týdne byl pak v hlasovací anketě zvolen brankář Marek Mazanec.

Marek Mazanec - 69,7 % hlasů

V utkání 12. kola TELH si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemohl, když během šedesáti minut čelil pětatřiceti pokusům soupeře. Brankář Marek Mazanec ale Olomouci povolil pouze jediný gól a výrazně tak přispěl k těsnému vítězství. To vše s úspěšností 97,14 %.

Martin Růžička - 22,4 % hlasů

Útočník s číslem 27 na dresu se v pátek posunul do čela kanadského bodování TELH. Proti Olomouci se Martin Růžička prosadil už po pěti minutách hry a navrch si pak připsal i asistenci u vítězného gólu Milana Doudery.

Milan Doudera - 7,9 % hlasů

Osm minut před koncem utkání na ledě Olomouce se v přesilovce dostal ke střele od modré čáry a svou první trefou v letošní sezoně rozhodl. S časem 21:50 byl Milan Doudera navíc i druhým nejvytěžovanějším mužem zápasu na třinecké straně.