Nejlepším hráčem 19. týdne TELH útočník Martin Růžička

31.01.2022 · Redakce
Devatenáctý extraligový týden TELH přihrál Ocelářům na účet čtyři body. Ve středu třinečtí hráči zvítězili 2:1 v utkání proti Kladnu, v pátek urvali bod za prohru 4:5 po prodloužení a v neděli bohužel nenašli recept na gólmana Plzně.

1. místo Martin Růžička - 44,7 % hlasů

Nejproduktivnější hráč třinecké historie v uplynulém týdnu posunul klubový rekord o další dva body. Na ledě Českých Budějovic nejprve Martin Růžička nahrával na gól Eriku Hrňovi a v polovině druhé třetiny pak trefou na 3:2 odstartoval jízdu za vyrovnáním. V neděli si pak elitní snajpr z rukou prezidenta klubu Jána Modera převzal památeční plaketu a další pozornosti za překonání letitého rekordu.

2. místo Miloš Roman - 34 % hlasů

Slovenský centr byl před odjezdem na olympiádu do Pekingu při chuti. Na ledě Kladna se Miloš Roman postaral o úvodní trefu zápasu, v Budějovicích pak svým gólem na 4:4 vystřelil Ocelářům alespoň bod. K tomu přidal mladý útočník s číslem 40 na zádech taky skvělou 65% úspěšnost na buly.

3. místo Milan Doudera - 21,3 % hlasů

Po odjezdu Tomáše Kundrátka, Davida Musila a Martina Marinčina na olympiádu bude nejzkušenějším zadákem v třinecké defenzivě. Na nedostatek času na ledě si ale Milan Doudera rozhodně nemohl stěžovat ani v uplynulém týdnu. S celkovou porcí 76 minut a 34 sekund byl totiž jednoznačně nejvytěžovanějším hráčem Ocelářů. K tomu přidal devětadvacetiletý bek taky 7 bodů Radegast indexu za 2 plusové body a 5 bloků.