Na derby s nejvěrnějšími v zádech

01.12.2021 · Klub
Od pátku 26. listopadu platí v Česku protiepidemická opatření, která v současnosti zastropovala počet fanoušků ve WERK ARENĚ na pětinu kapacity. Kvůli omezené kapacitě hlediště se tak na derby s Vítkovicemi (8. prosince) nedostanou všichni majitelé permanentek. Klub se rozhodl zvýhodnit ty nejvěrnější, kteří v letošní sezoně nechyběli na všech domácích zápasech. Od pátku do neděle budou mít možnost proměnit svou permanentku na vstupenku na středeční derby. Na další dvě domácí utkání (10. 12. České Budějovice, 12. 12. Plzeň) bude opět volný výběr pro permanentkáře.

Ve středu na Vítkovice (8. prosince)

Moravskoslezské derby se vždy těší velkému zájmu a skvělé atmosféře. Kvůli opatření Vlády ČR se na zápas s Vítkovicemi podívá omezený počet diváků. Klub se rozhodl upřednostnit permanentkáře, kteří na domácí zápasy chodí pravidelně a nechyběli na žádném domácím utkání před omezením kapacity. V pátek jim přijde na email odkaz, přes který mohou proměnit permanentku na vstupenku na středeční střetnutí (17:00). Příležitost mají do nedělní půlnoci.

V pondělí pak případně klub uvolní odkaz ostatním permanentkářům. Pokud se kapacita nevyčerpá permanentkáři, v den utkání budou vstupenky uvolněny do volného prodeje. Pokladny se otevírají dvě hodiny před utkání, lístek na utkání bude možné zakoupit také online.

Harmonogram na Vítkovice ve zkratce:

Na České Budějovice a Plzeň (10. a 12. prosince)

Ve středu 8. prosince ve 21 hodin se spustí volný výběr pro permanentkáře na následující dva domácí zápasy s Motorem České Budějovice a Škodou Plzeň. Na webových stránkách klubu bude zveřejněn odkaz, přes který bude možné proměnit permanentku na konkrétní vstupenky. V případě nevyčerpání kapacity budou v den utkání vstupenky uvolněny do volného prodeje.

Harmonogram na Motor a Plzeň

Připomínáme, že každý návštěvník hokejových zápasů pořádaných Oceláři Třinec je povinen prokázat svou bezinfekčnost. Z mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR vyplývá povinnost prokázat se certifikátem o:

1. dokončeném očkování,

2. rozočkování (a negativním výsledkem PCR testu max. 72 hodin starým),

3. prodělání nemoci covid-19 (ochranná lhůta 180 dní),

4. nemožnosti absolvovat očkování ze zdravotních důvodů a negativním výsledkem PCR testu (max. 72 hodin starým)

5. mladiství ve věku 12-18 let předloží negativní výsledek PCR testu (max. 72 hodin starý)

Upozorňujeme, že s ohledem na platná opatření není možné vnášet nápoje do hlediště. Ve WERK ARENĚ nadále platí povinnost nosit ochranu dýchacích cest (respirátor třídy FFP2 či KN95).

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno