Dračí podcast: První finálová výhra a vzácný host, Martin Vojtek z Přerova

18.04.2022 · Adam Sušovský
Wow, to byl večer! Třinečtí Oceláři urvali první finálový bod, v nervy drásající bitvě uštědřili Spartě smrtící ránu až v závěru zápasu a vyprodaná WERK ARENA bouřila nadšením. A v ní i Martin Vojtek: Bývalý oblíbený brankář, který byl hostem také nejnovějšího dílu Dračího podcastu.

Nestává se často, aby Hanka - cvičená moderátorka rádia - nemohla mluvit. Možná ale sami na jejím hlase poznáte, že na tribuně během prvního finále nechala všechno. A vyplatilo se: Oceláři díky fantastické podpoře vyprodaných tribun na poslední chvíli otočili ne dobře rozehrané utkání a vedou v sérii nad Spartou 1:0.

Nejen o tom je ale nový díl Dračího podcastu, jehož speciálním hostem je tentokrát bývalý třinecký gólman a mistr ze sezony 2011 Martin Vojtek. Jak sám říká: Martin Vojtek z Přerova.

Součástí tohoto dílu podcastu je také znovu soutěž s tajemným zvukem, ve které se tentokrát hraje o hodně speciální cenu: hranou a podepsanou hokejku kapitána Petra Vrány ze semifinálové série proti Mladé Boleslavi. Správné odpovědi můžete zadávat do formuláře pod tímto textem. Dračí podcast je dostupný na všech známých podcastových platformách (Spotify a Apple Podcast).

HC Oceláři Třinec · Dračí studio, díl 9.

FORMULÁŘ

Odehrané v 17:00 | Muži