Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Dětské reportérky v akci: Mohou Oceláři neposlechnout trenéra?

26.11.2023 · Adam Sušovský
Chtěly znát jasné odpovědi. Upřímnou pravdu na otázky položené s čistou dětskou upřímností. Mladé dětské reportérky přepadly kabinu Ocelářů a vzaly si na paškál Martina Růžičku, Adama Poláška a Vladimíra Draveckého. To musíte vidět!

Rozhovory, ve kterých fráze neuslyšíte. Žádné opakující se odpovědi na stále stejné otázky. 

Kabinu Ocelářů navštívily Bára Mruzková a Alena Lysková, malé reportérky z Jubilejní Masarykovy základní školy v Třinci a otázky třineckým hráčům pokládaly pěkně na tělo. Jejich interview se staly ostře sledovanou událostí nedělního zápasu s Karlovými Vary. 

Podívat se na ně můžete i nyní... 

Růžička: Wingardium leviosa!

Pro třinecké fanoušky je Martin Růžička superhrdinou. Hrající legenda klubu, která byla u všech mistrovských titulů a kraluje také všem historickým statistikám Ocelářů. Napadlo vás ale, jakou superschopnost by sám chtěl mít?!

Reportérky neváhaly... A neváhal ani Martin Růžička, třinecký kanonýr by rád vlastnil kouzelnickou hůlku Harryho Pottera!

To by byla bomba, stačilo by použít kouzelné zaklínadlo "Wingardium leviosa" a puk by se vznesl do šibenice soupeřovy branky zcela sám!

Dravecký: Co když chce hokejista na záchod?

Jeden z nejzkušenějších a zároveň služebně nejstarších hráčů Třince Vladimír Dravecký je milovník dobré kuchyně, na Instagramu sám zveřejňuje své chody, za které by se nemusel stydět ani samotný MasterChef. Není proto divu, že se hladové reportérky vrhly zrovna na něj. 

Jen u vaření ale rozhovor nekončil. Dobré jídlo je potřeba také dobře trávit. Jenže co když se zrovna hraje zápas, může hokejista na záchod?

Polášek: Zvládl by učit malé děti?

Tak jako je ve školní třídě učitel, jednoznačnou autoritou v kabině hokejistů je hlavní trenér. A běda těm, kdo ho nebudou poslouchat! Reportérky o tom přesvědčil řízný obránce Adam Polášek, který se sice na ledě soupeřů nebojí a působí jako pořádný drsňák, v kabině po zápase ale moc dobře ví, že hlavní kouč má vždycky pravdu. 

Zvládl by Adam Polášek naše mladé reportérky taky učit?