Charakter a disciplína: Nestrašil už myslí na pátek

15.02.2023 · Adam Sušovský
Ne úplně příjemně se hodnotilo utkání v Liberci třineckým Ocelářům, kteří pod Ještědem dlouho sahali po výhře a nakonec vezou domů jen bod. Útočník Andrej Nestrašil bezprostředně po prohře 2:3 v prodloužení mluvil o charakteru a disciplíně mužstva, které už v pátek doma čeká další důležitý zápas.

Ze stavu 0:1 šli do vedení 2:1, měli zápas pod kontrolou, ale srazil je hodně nešťastný gól v závěrečné třetině.

Oceláři si v Liberci vybrali i kus smůly a zápas s přímým rivalem o postup do čtvrtfinále play off jim proklouzl mezi prsty v prodloužení, místo s výhrou se Oceláři domů vracejí jen s bodem. A že je to málo, to věděl také útočník Andrej Nestrašil.

"Oproti minulým zápasům jsme ukázali víc dobrých věcí, ale ve finále je nám to k ničemu. Bereme bod, ale zasloužili jsme si tři. Jenže tak to je, když máme špatné návyky ve hře, nejde přepnout lusknutím prstu," řekl zkušený útočník.

Oceláři po středečním programu vypadli z elitní čtyřky zajišťující přímý postup mezi nejlepších osm týmů play off, už v pátek v domácím duelu s Hradcem Králové se do ní mohou vrátit. Nestrašil ví, co bude potřeba: "Rozhodně charakter a disciplína."

Celý rozhovor s Andrejem Nestrašilem si můžete pustit také v přiloženém videu.