Mladší dorostenci nadělili Žďáru osm branek!

23.12.2014 · Martina Sikorová
V zápase se Žďárem se Oceláři dostali do vedení zásluhou Przybyly, domácí sice dokázali rychle vyrovnat, o chvíli později už ale třinečtí mladíci zase vedli po gólu Molina. Ve druhé třetině pak hráči s dráčkem na prsou přidali další tři branky a vytvořili si tak rozhodující náskok. Hattrickem a dvěma asistencemi se blýskl Jan Hladonik, jen o bod méně zaznamenal Dominik Molin (2+2).
24.kolo, úterý 23.12.2014
Žďár nad Sázavou
4:8
Zimní stadion Žďár nad Sázavou
Třetiny: 1:2, 0:3, 3:3  Branky a nahrávky: 7. Kadleček (Trejbal, Kaut), 43. Trejbal (M. Nečas, Kaut), 45. Kadleček (Geba, M. Nečas), 55. Kaut (Kadleček, M. Nečas) - 4. Przybyla (Papaj, Michálek), 10. Molin (Hladonik), 23. Przybyla (Korčák), 26. Molin (Raška), 37. Hladonik (Molin, Rufer), 48. Marguš (Molin, Hladonik), 53. Hladonik, 56. Hladonik. Rozhodčí: Sibera - Obrtel, Suchý. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 174. Střely na branku: 26:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 3:5, 3:7, 4:7, 4:8.
Joska - Trejbal, Geba, Jirčík, Kukla - M. Nečas, Kyncl, J. Nečas, Donda, Pytlík, Kaut, Kadleček, Březina, Caha, Poul
Ochman - Adámek, Klocek, Horák, Radzienciak, Marguš, Krzak, Michálek, Rufer - Najsar, Korčák, Molin, Raška, Przybyla, Čmiel, Tománek, Papaj, Indrst, Hladonik