Permanentky

Systém odhlašování permanentních vstupenek pro domácí zápasy

Odhlašování permanentek

Ceny permanentek 2016/17 Jen základní část + play-off 2017
Sektor A, E 4 000 Kč + 1 200 Kč
Sektor B, C, F, G, H 3 700 Kč + 1 000 Kč

Srovnání permanentek 2016/2017

Permanentka s play-off 2017 Permanentka bez play-off 2017
Jistota místa na celou základní část Jistota místa na celou základní část
Jistota místa na celé play-off Varianta A: před koncem základní části budete mít možnost dokoupení balíčku na celé play-off (viz. níže)
Jistota místa na celé play-off

VOLNÝ vstup na utkání STEEL CUP 2016, ve kterých nastoupí Oceláři

Varianta B: pokud nevyužijete variantu A, Vaše místo bude na play-off uvolněno do volného prodeje (ztráta rezervace Vašeho místa na play-off)
losování o skútr na prvním domácím utkání extraligy x

Děti a mládež do 150 cm a důchodci a držitelé průkazu ZTP mají slevu 50% do sektoru B, C, D, F, G a H. Děti do 100 cm mají volný vstup bez nároku na místo. Držitelé průkazu ZTP/P nutno hlásit na beata.ciencialova@hcotrinec.cz ZTP/P + 1 osoba jako doprovod - po předložení průkazu vstup zdarma. (Omezená kapacita 18 osob - nutno hlásit na beata.ciencialova@hcotrinec.cz)

Tyto slevy (děti, důchodci, ZTP) platí pouze pro utkání organizované HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC, a.s.

ÚČTENKU NEVYHAZUJTE! Při koupi (dobití) permanentky obdržíte účet, na kterém budete mít autorizační kód sloužící k uvolňování místa během sezóny, k prodloužení (nákupu) permanentky na další sezónu, apod.

Cena balíčku před play-off 2017 pro majitele permanentky bez play-off.

Ti z Vás, kteří si zakoupí permanentku na nadcházející sezónu 2016/17 bez play-off budou mít do konce základní části možnost dokoupit si balíček zaručující vstupy na všechna domácí utkání play-off 2017 za níže uvedené ceny.

Ceny balíčků na celé play-off 2017 Jen základní část
Sektor A, E 2 000 Kč
Sektor B, C, F, G, H 1 600 Kč

V případě, že nevyužijete této možnosti, ztratíte přednostní právo rezervace Vašeho místa na jednotlivé zápasy play-off 2017. Vaše místo bude tedy před zahájením play-off 2017 uvolněno do volného prodeje.