Mládež » Rozcestník mládeže

4. třída: tým | A-zápasy | B-zápasy | tabulka
3. třída: tým | A-zápasy | B-zápasy
2. třída: tým | A-zápasy | B-zápasy
Ke stažení: Plán Junioři 30.5. až 5.6. (nahr. 25.5.2016)
Tréninkový plán - ročník 2006 (nahr. 23.5.2016)
Plán letní přípravy - 8. třída (nahr. 23.5.2016)
Plán letní přípravy - 2. třída (nahr. 23.5.2016)
Plán letní přípravy - 7. třída (nahr. 23.5.2016)
Plán MD 23.5.-29.5.2016 (nahr. 23.5.2016)
plán SD 23.5. - 29.5.2016 (nahr. 22.5.2016)
Plán letní přípravy - 4. třída (nahr. 21.5.2016)
Plán letní přípravy - 3. třída (nahr. 21.5.2016)
Plán Junioři HCO 23.5 až 29.5. (nahr. 18.5.2016)
úspěchy mládeže HCO Třinec (nahr. 10.4.2016)

Malí Oceláři se zúčastnili turnaje v Rusku

středa 11.5.2016 | Redakce

Začátkem května se hráči čtvrté třídy vypravili na dlouhou cestu do ruského Kimry, kde se jako jediný český zástupce představili na Mezinárodním turnaji Denise Kokareva. Jak třineckou účast na kvalitně obsazeném turnaji komentoval trenér Jan Lucák?

Miloš Roman a Jakub Lacka: Je to tady super!

čtvrtek 21.4.2016 | Zuzana Spurná, Martina Sikorová

Úterní zápas mezi Českem a Slovenskem na mistrovství světa hráčů do osmnácti let zvládli lépe slovenští mladíci, jenž si po výhře 4:3 zajistili třetí příčku ve skupině B a již dnes je v Grand Forks čeká čtvrtfinálový souboj se Švédy. Co před zápasem prozradili třinečtí forvardi Miloš Roman a Jakub Lacka?

Lukáš Doudera: Doufám, že tady uděláme medaili

úterý 19.4.2016 | Zuzana Spurná, Martina Sikorová

V americkém Grand Forks v těchto dnech probíhá mistrovství světa hráčů do osmnácti let, kterého se v dresu českého týmu účastní také člen zlatého juniorského výběru třineckých Ocelářů Lukáš Doudera.

Laura Lerchová: Stříbro na olympiádě? Něco neskutečného

středa 13.4.2016 | Martin Voltr

Třinec se může pyšnit reprezentanty ve všech věkových úrovních, ale v klubu má i jednu šikovnou a úspěšnou Ocelářku. Patnáctiletá útočnice Laura Lerchová si teprve loni připsala první starty v nejmladším národním týmu a letos v únoru už přivezla domů stříbro z olympiády!

Starší dorost vybojoval na Memoriálu Jana Marka bronz!

neděle 10.4.2016 | Martina Sikorová

Po roce opět do Prahy. Nově tvořený tým staršího dorostu, složený převážně z hráčů ročníku 1999 a 2000, ve čtvrtek odcestoval do hlavního města, kde se zúčastnil Memoriálu Jana Marka. Mladí Oceláři se v mezinárodní konkurenci rozhodně neztratili a z Prahy se vracejí s bronzem!

Jan Hladonik: Každá medaile je úspěch

sobota 9.4.2016 | Martina Sikorová

Zdařilou jízdu základní částí zakončili na čele tabulky. Prvenství uhájili starší dorostenci Ocelářů rovněž v nadstavbě a ve vyřazovacích bojích pak došli až do semifinále, kde ovšem cesta třineckého týmu, i vinou epidemie, skončila. Jak bronzovou sezónu hodnotil útočník Jan Hladonik?

Další stránky
123456>>
Aktuální zápasy
PK5 | neděle 13.3.2016

ZLN TRI TRI
Zlín
3:2p

čt 4.8.2016|17:00|TRI - OLO
čt 11.8.2016|18:00|TRI -
so 13.8.2016|18:00|TRI -

Roman na draftu KHL

24.5.Na každoročním draftu KHL, který se konal včera v Moskvě, byl vybrán také hokejista HC Oceláři Třinec. Slovenský účastník KHL Slovan Bratislava sáhl ve 3. kole po třineckém forvardovi Miloši Romanovi.

MS IA v Katowicích

29.4.Dnes večer skončilo pátým hracím dnem mistrovství světa divize I skupiny A, které se hrálo v polských Katowicích. Postup do elitní skupiny mistrovství světa pro rok 2017 si vybojovali hráči Slovinska, za něž nastoupil i obránce Jurij Repe, který se letos objevil také v barvách Ocelářů. Repe v 5 zápasech nastřádal 2 kanadské body (1+1) a 4 trestné minuty. Na druhém místě skončili Italové, kteří si za rok zahrají elitní skupinu v případě, že letos na sestupovém místě neskončí Německo nebo Francie, tedy pořadatelské země příštího MS. Na třetím místě skončili domácí Poláci, jen vinou úvodní prohry v zápase s Itálií minulou sobotu. Za naše severní sousedy hrál Aron Chmielewski a v 5 zápasech měl 3 kanadské body (2+1) a 8 trestných minut.

Tiskovka HCO na youtube

24.4.V pondělí 25. dubna od 11:00 hod. se v press centru třinecké WERK ARENY bude konat tisková konference s představiteli klubu (Pavel Marek, Vladimír Kýhos, René Mucha). Hlavními tématy setkání budou - kádr pro sezonu 2016/17, příprava A-týmu + přátelské zápasy, 3. ročník Steel Cupu a otevření nové MINI WERK ARÉNY. Z tiskové konference budeme prostřednictvím klubového youtube kanálu vysílat video přenos. ZDE

Letecké záběry MWA

20.4.V rychlém tempu pokračují práce na tréninkové mini WERK ARENĚ, která bude už brzy zkolaudována a od nové sezony poslouží především mládežnickým celkům HC Oceláři Třinec. Podívejte se na unikátní letecké videozáběry nové stavby na Frýdecké ulici. ZDE