Mládež » Rozcestník mládeže

4. třída: tým | A-zápasy | B-zápasy | tabulka
3. třída: tým | A-zápasy | B-zápasy
2. třída: tým | A-zápasy | B-zápasy
Ke stažení: Plán MD 22.8. až 28.8.2016 (nahr. 22.8.2016)
Plán 4. třída 22.8 - 28.8.2016 (nahr. 21.8.2016)
Plán 3. třída 22.8 - 28.8.2016 (nahr. 21.8.2016)
tréninkový plán 5. třída (nahr. 21.8.2016)
Plán SD 22.8. - 28.8.2016 (nahr. 20.8.2016)
rozpis_utkání_žáci2006 (nahr. 12.8.2016)
úspěchy mládeže HCO Třinec (nahr. 10.4.2016)

Pátá třída ovládla domácí turnaj!

pondělí 22.8.2016 | Martina Sikorová

Během uplynulého víkendu hostily arény na Frýdecké ulici turnaj pátých tříd, jehož se kromě třineckého týmu zúčastnila také šestice kvalitních tuzemských celků. Zatímco stříbro a bronz putovaly do Čech, nejcennější kov žádná dlouhá cesta nečekala. Zlato totiž zůstalo po skvělém výkonu našich páťáků v Třinci!

Junioři berou v přípravě čtvrtou výhru!

pátek 19.8.2016 | Martina Sikorová

Proti slovenské osmnáctce vykročili svěřenci trenéra Varadi za vítězstvím již v úvodní třetině. Oceláři během dvaceti minut vstřelili čtyři góly, tento náskok ve zbývajícím čase ještě navýšili a na konci zápasu mohli slavit.

Junioři udolali Olomouc v nájezdech!

úterý 16.8.2016 | Martina Sikorová

Svěřenci trenéra Varadi šli v úterním zápase velmi rychle do vedení po trefě Jana Kaluse, Olomouc ovšem v průběhu druhé třetiny otočila zápas na svou stranu. Na 2:2 ale pár minut před koncem vyrovnal Grzegorz Radzienciak a výhru v nájezdech následně trefil Jakub Lacka.

O výhře nad Berlínem rozhodla skvělá první třetina!

úterý 16.8.2016 | Martina Sikorová

Starší dorostenci za sebou mají úvodní zápas Red Bull Rookie Cupu. V utkání proti Berlínu vykročili svěřenci trenéra Wojnara za vítězstvím již v úvodní části, kdy svému soupeři odskočili zásluhou dvougólových střelců Michala Kvasnicy a Dana Przybyly.

Mladší dorost vybojoval stříbro!

sobota 13.8.2016 | Martina Sikorová

Svěřenci trenéra Raszky se v neděli 7. srpna zúčastnili turnaje v Havířově. Mladí Oceláři postupně vyzvali domácí AZet, Porubu a Opavu, přičemž zaznamenali tři výhry a tři remízy, což v konečném součtu stačilo na stříbrnou příčku.

Duel s Bělorusy starší dorostenci nezvládli

úterý 9.8.2016 | Martina Sikorová

Čtvrtým soupeřem v letní přípravě byl pro svěřence trenéra Wojnara běloruský reprezentační výběr do osmnácti let. Třinečtí mladíci sice otevřeli gólový účet zásluhou Adama Rašky, hosté ale poté sedmi brankami zcela otočili průběh zápasu a zaslouženě zvítězili.

Další stránky
123456>>
Aktuální zápasy
přát. | čtvrtek 18.8.2016

FRM TRI TRI
Frýdek-Místek
3:2p

čt 25.8.2016|19:00|POP - TRI
pá 26.8.2016|18:00|ÖRE - TRI
so 27.8.2016|16:00|LAH - TRI

Lukáš Kozák skončil

23.8.24letý slovenský obránce Lukáš Kozák, který byl u Ocelářů na měsíční zkoušce, se nevešel do kádru a ukončil působení v Třinci.

Oceláři na IFK TV

21.8.V aktuálním magazínu třinecké regionální televize IFK si můžete prohlédnout reportáž ze zákulisí natáčení nového filmu Muzzikanti (od času 0:33), kde mimo jiné budou figurovat naši hokejisté. Prohlédnout si lze rovněž záběry a ohlasy aktérů z nedávného STEEL CUPU či fotbalového utkání Ocelářů proti Fanklubu (od času 23:58) REPORTÁŽE ZDE

Shrnutí Steel Cupu

15.8.Včerejší zápasy třineckých Ocelářů se švédských Linköpingem a Vítkovic doma se Slovanem Bratislava završily třetí ročník mezinárodního hokejového turnaje Steel Cup. Letní pohár konaný pod Javorovým měl ve třetí edici třetího vítěze - po domácích Ocelářích (2014), ruském Nižném Novgorodu (2015) se jim letos stal Slovan Bratislava, jehož barvy hájí několik českých legionářů včetně třineckým fanouškům dobře známého Tomáše Kundrátka. Nejproduktivnějším Ocelářem třetího ročníku turnaje byl se čtyřmi body (2+2) obránce Vladimír Roth. Z pohledu celkových statistik za všechny tři ročníky má nejvíce bodů na kontě útočník Vladimír Dravecký, který vstřelil dvě branky a na šest přihrál. Nejlepším střelcem Ocelářů v rámci všech tří turnajů dohromady je se šesti brankami Zbyněk Irgl. Dravecký s Irglem patří také mezi 7 hráčů, kteří odehráli všech 9 zápasů Ocelářů v tříleté historii Steel Cupu. Kromě uvedeného dua jimi jsou ještě obránci Milan Doudera s Davidem Noskem a útočníci Martin Adamský, Kamil Kreps a Erik Hrňa.

Oceláři dvakrát v TV

7.8.Naši hokejisté se v úvodní čtvrtině Tipsport extraligy 2016/17 hned dvakrát představí před TV kamerami na programu ČT SPORT.

Bude to v rámci 2. kola na ledě Škody Plzeň (neděle 11. září od 15:00 hod.) a také během 7. kola, kdy zavítají na kluziště Olomouce (úterý 27. září od 17:00 hod.).

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)