A-tým » Změny v kádru

Před sezónou 2014-15 do kádru Ocelářů přišli:

Příchody:
Aron Chmielewski útočník Comarch Cracovia (Polsko)

Před sezónou 2014-15 z kádru Ocelářů odešli:

Odchody:
Jan Peterek útočník ukončil aktivní kariéru
Václav Varaďa útočník ukončil aktivní kariéru
Aktuální zápasy
SF6 | sobota 12.4.2014

ZLN TRI TRI
Zlín
Třinec

Dva Oceláři v repre

14.4.Dva hráči Třince dostali po vypadnutí z play-off pozvánku od Vladimíra Růžičky do reprezentace. Konkrétně se jedná o obránce Tomáše Linharta a útočníka Martina Růžičku. "Z play off vypadli v sobotu, měli pár dní volno, pro Nory s nimi počítáme. Máme před mistrovstvím světa, hráče potřebujeme vidět v utkáních. Prostor tedy dostanou," pokračuje Vladimír Růžička. Zejména pro třineckého střelce bude pozvánka velkou výzvou, v minulosti neměl Martin Růžička na národní tým štěstí. "Ale je to hráč, který umí dát gól, vyložený střelec. Určitě prostor dostane," řekl pro hokej.cz trenér národního týmu. Klukům přejeme hodně štěstí!

ZLI vs TRI na ČT SPORT

12.4.Prohlédněte si videoreportáž České televize ze šestého utkání semifinále play-off mezi Zlínem a Oceláři zde

Bonkův 300. zápas

3.4.Třinecký kapitán Radek Bonk, který dnes večer vstřelil Zlínu dva góly včetně vítězné branky na 3:2, si dnes připsal 56. start v sezóně 2013/14. To znamená, že dnes odehrál 300. utkání v barvách Ocelářů - před sezónou totiž měl na svém kontě 244 utkání za tým z Werk arény. Bonk poprvé za Oceláře nastoupil v sezóně 2004/05, natrvalo se pod Javorový přemístil koncem roku 2009. V kuse tedy v Třinci působí pátou sezónu. Za tři stovky zápasů nashromáždil 207 kanadských bodů za 73 branek a 134 asistencí.

Zámorský třikrát stop

3.4.Zlínský obránce Petr Zámorský dostal od disciplinární komise extraligy zákaz startu ve třech zápasech za zákrok na třineckého útočníka Martina Růžičku v prvním semifinálovém utkání. "Zákrok nebyl veden jako běžná hra tělem ve snaze zastavit pohyb protihráče," uvedl předseda disciplinární komise Karel Holý. Rozhodčí René Hradil a Pavel Hodek zlínského beka za faul nepotrestali. Více na Oficiálním youtube kanálu ČSLH

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)