A-tým » Změny v kádru

Před sezónou 2015-16 do kádru Ocelářů přišli:

Příchody:
Vladimír Svačina útočník HC Vítkovice Steel

Před sezónou 2015-16 z kádru Ocelářů odešli:

Odchody:
Miroslav Svoboda brankář AZ Havířov - hostování
Vladimír Roth obránce Sibir Novosibirsk (KHL)
Marek Trončinský obránce BK Mladá Boleslav
Aktuální zápasy
čtvrtek 30.7.2015|18:00|TRI - MIN
úterý 4.8.2015|18:00|TRI - OLO
čtvrtek 6.8.2015|18:00|TRI -

Svoboda také na draftu

27.6.Dalším třineckým hráčem, který dnes prošel vstupním výběrem týmů NHL, byl brankář Miroslav Svoboda. Gólmana, který loni debutoval v prvním třineckém týmu v zápasech extraligy a ukázal se i ve finálové sérii a na přelomu roku zazářil na mistrovství dvacítek v Kanadě, si vybral v 7. kole na 208. místě Edmonton Oilers.

Jašek draftován

27.6.Sedmnáctiletý třinecký forvard Lukáš Jašek byl v dnešní části letošního draftu NHL, který se koná v Sunrise na Floridě v domovském stánku Floridy Panthers, draftován organizací Vancouver Canucks. Lukáš Jašek byl draftován v 6. kole na 174. místě jako desátý Čech v pořadí letošního výběru do NHL.

Soupeři v přípravě

17.6.Třinečtí Oceláři mají - kromě dříve prezentovaných zápasů se Stavangerem a Kuopio - v plánu šest přípravných utkání před startem nového ročníku Tipsport extraligy a všechna utkání jsou naplánovaná do domácí Werk areny. Prvním soupeřem bude běloruský účastník KHL z Minsku - tento zápas je na programu 30. července. Druhým týmem, který do Třince přijede, je tradiční letní sparingpartner Olomouc a třetí soupeř před druhým ročníkem Steel Cupu zatím není znám. Domácí turnaj, jehož první ročník se hrál loni v srpnu, bude pro Třinecké znamenat podobný trojlístek soupeřů jako loni: regionální rival z Vítkovic, další hutnický klub z Košic a celek z KHL, tentokrát Nižnij Novgorod. Dosud plánované zápasy, jejichž seznam může samozřejmě ještě doznat změn, jsou uvedeny zde.

Trončinský do Boleslavi

12.6.26letý obránce Marek Trončinský ukončil angažmá v HC Oceláři Třinec. Jeho novým zaměstnavatelem bude tým BK Mladá Boleslav.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)