A-tým » Změny v kádru

Před sezónou 2015-16 do kádru Ocelářů přišli:

Příchody:

Před sezónou 2015-16 z kádru Ocelářů odešli:

Odchody:
Vladimír Roth obránce Sibir Novosibirsk (KHL)
Aktuální zápasy
čtvrtek 20.8.2015|19:00|STV - TRI
sobota 22.8.2015|16:00|KUO - TRI
pátek 28.8.2015|19:00|TRI - STV

Ocelář viceprezidentem

25.5.Zástupce Ocelářů JUDr.Prokop Beneš byl 20.5.2015 zvolen valnou hromadou extraligových klubů viceprezidentem Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH sdružuje všechny kluby extraligy a spravuje záležitosti klubů týkající se extraligy. Oceláři tak zaznamenali další úspěch, tentokrát na diplomatickém poli.

Růžičku draftoval Omsk

25.5.Dvacetiletý třinecký forvard Marek Růžička byl vybrán v rámci draftu KHL týmem Avangard Omsk. Růžička byl draftován na 126. pozici. Stejný klub ukázal také na litvínovského obránce Filipa Pavlíka.

Roth do Novosibirsku

12.5.24letý obránce Vladimír Roth opouští Třinec a bude hrát Kontinentální ligu za Novosibirsk. S letošním semifinalistou Gagarinova poháru podepsal smlouvu na dva roky. Roth se v týmu sejde s reprezentačním brankářem Alexandrem Salákem.

Nabídka práce

7.5.HC Oceláři Třinec, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici elektrikář. Jedná se o práci na plný úvazek, třísměnný provoz. Své životopisy posílejte na e-mail: info@hcotrinec.cz. Bližší informace získáte na tel. čísle: 602 546 626.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)