HC Frýdek-Místek

Myšlenka na vznik partnerského týmu vznikla v sezóně 2014/2015. Hlavním iniciátorem byl manažer třinecké mládeže Jan Peterek. Projekt spolupráce mezi extraligovým klubem a Frýdkem-Místkem funguje od června 2015, kdy došlo k definitivní dohodě mezi Oceláři, frýdeckým hokejovým oddílem a Statutárním městem Frýdek-Místek, bez jehož úzké spolupráce a podpory by tento projekt nemohl být realizován.

Cílem celého projektu spolupráce Ocelářů s frýdecko-místeckým klubem je příprava mladých hráčů na přechod do seniorského hokeje, především na extraligové úrovni. V úvodní sezóně spolupráce Frýdek-Místek hrál třetí nejvyšší soutěž. Tu svěřenci trenérů Jiřího Juříka a Marka Malíka ovládli suverénním způsobem a postoupili do WSM ligy.

Frýdecko-místecký klub třetím rokem působí v moderní multifunkční hale Polárka, která hráčům, realizačnímu týmu i fanouškům poskytuje veškerý komfort a podmínky, které ke své práci potřebují. Její kapacita činí 2 056.

Webové stránky HC Frýdek-Místek