Mladší dorostenci smetli Kometu sedmi góly!

06.12.2014 · Martina Sikorová
Ve třetím kole nadstavby přivítali Oceláři na svém ledě brněnskou Kometu. Třinečtí mladíci se poprvé prosadili necelou minutu před koncem první třetiny, v průběhu zápasu pak přidali dalších šest branek a na konci utkání tak mohli oslavit první nadstavbovou výhru, pod kterou se hattrickem podepsal Dominik Molin.
21.kolo, sobota 6.12.2014
7:2
Třetiny: 1:0, 4:1, 2:1  Branky a nahrávky: 20. Najsar (Papaj, Krzak), 21. Hladonik (Raška), 29. Molin (Tobiáš Marguš, Klocek), 34. Molin (Hladonik), 36. Przybyla, 41. Molin (Hladonik), 52. Hladonik (Raška) - 31. Gajarský, 54. Novák (Süss, Matula). Rozhodčí: R. Janda - L. Janda, Krakovčík. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 93. Střely na branku: 45:43. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1, 7:2.
Prokop - Klocek, Horák, Radzienciak, Timotej Marguš, Krzak, Michálek - Najsar, Molin, Raška, Przybyla, Korčák, Tománek, Papaj, Hladonik, Tobiáš Marguš
Dostál - Jeřábek, Zábranský, Kučera, Holemý, Vašíček, Gloz, David, Mikyska - Novák, Klenec, Kunc, Gajarský, Matula, Süss, Svoboda, Novák