Prohlášení HC Oceláři

Chceme uvést na pravou míru skutečnosti, které byly prezentovány v souvislosti s hráčem Rostislavem Kleslou. Náš klub se cítí oprávněn určit, jaký druh tréninku a způsob přípravy bude tým a jednotliví hráči absolvovat.

Bitva fanoušků: hokej vs. fotbal

V sobotu 23. července se na fotbalovém trávníku v Oldřichovicích uskuteční druhý ročník bitvy mezi fanoušky HC Oceláři Třinec a FK Fotbal Třinec. Duel začíná ve 14 hodin a vy můžete být u toho.

Třinec mi přirostl k srdci, přiznává Martin Růžička

Vrací se do destinace, kde prožil nejkrásnější chvíle své kariéry. Výraznou měrou pomohl k zisku historického titulu, nekompromisně zde trhal extraligové rekordy v počtu gólů i kanadského bodování. Očekávání ohledně jeho osoby budou velká,...

Vzhůru do práce! Oceláři zahájili tréninky na ledě

Pouze tři týdny si dopřáli relativní odpočinek a znovu jdou tvrdě makat. Zatímco ve velké aréně probíhal v pondělí dopoledne úklid palubovky po víkendovém Davis Cupu, na ploše mini Werk arény bylo pořádně živo - třinečtí Oceláři obnovili...

Stanovisko HC Oceláři

Bitva fanoušků: hokej vs. fotbal

Rozhovor s navrátilcem Růžičkou

Oceláři zahájili tréninky na ledě

.

Kanonýr Martin Růžička je znovu Ocelářem!

17.7.2016, Klub

Staronovou posilou třineckých Ocelářů se stane útočník Martin Růžička, jenž s klubem z WERK ARENY v pondělí 18. července podepíše novou smlouvu. Do třineckého týmu se třicetiletý střelec Růžička vrací po dvou letech strávených v klubu z KHL Traktoru Čeljabinsk.

Offline zpovědnice s Jánem Sýkorou

8.7.2016, Martin Stebel

Anketní hlasování na oficiálním webu Ocelářů rozhodlo, že dalším adeptem pro tradiční offline rozhovor byl zvolen JÁN SÝKORA. Využijte proto unikátní příležitost, zeptat se 25letého slovenského sympaťáka na cokoliv, co vás ohledně jeho osoby zajímá!

Důležité informace k tenisovému Davis Cupu ve WERK ARENĚ

7.7.2016, Martin Stebel

Začátky utkání se na základě rozhodnutí Mezinárodní tenisové federace změnily, a tak v pátek 15. července se začne hrát ve 14:00, sobotní čtyřhra začne ve 12 hodin a závěrečné nedělní dvouhry jsou na programu od 13 hodin.

Gólová úroda: Oceláři hráli v Hnojníku vyrovnaný duel

30.6.2016, Martin Stebel

Téměř tropické teploty panovaly během posledního červnového dne na hnojnickém fotbalovém pažitu, kde místní oddíl přivítal v rámci přátelského utkání výběr třineckých Ocelářů. Čtvrteční duel přinesl množství zajímavých situací a pestrou přehlídku fotbalových akcí.

Oceláři si zahrají fotbal v Hnojníku

26.6.2016, Klub

Letošní "suchý" přípravný dril třineckých Ocelářů spěje ke svému konci. V samotném závěru si hokejisté z WERK ARENY znovu vyzkoušejí fotbalové kopačky. Stane se tak ve čtvrtek 30. června od 16:00, kdy se představí na hřišti TJ Sokola Hnojník, který letos slaví 90. výročí svého založení. Pro diváky bude připraveno mnoho atrakcí.

Tabulka extraligy

Jak prožíváte hokejové prázdniny?

478 hlasů

Narozeniny

Tento měsíc slaví narozeniny:

1. * Martin Adamský - 35 let
       (narozen 13.7. 1981)

Miloš Roman: Nejkrásnější okamžiky? Dva tituly po sobě

včera, Martina Sikorová

Byť byl v loňské sezóně nejmladším hráčem juniorského týmu, rozhodně se neztratil a svými výkony si vysloužil pozvánku do extraligového Áčka. Slovenský útočník, jenž přišel do Třince téměř před deseti lety, hodnotí nejen uplynulo sezónu.

Matěj Loubal: Věřím, že další medaile přijdou

12.7.2016, Martina Sikorová

Na nedostatek práce si v loňské sezóně gólman Matěj Loubal stěžovat rozhodně nemohl. Třineckou svatyni totiž bránil jak před střelami soupeřů v dorostenecké, tak v juniorské extralize. Na závěrečném turnaji v Litoměřicích ale bohužel mladý brankář vinou nemoci chyběl.

Mládežnické týmy

Mládežnické novinky
  1. žáci, 5.třída

Trénink brankářů
    Brankáři 5. třídy (Denis Heczko a Daniel Tonowski) mají každý čtvrtek od 14:30 do 15:30 gólmanský trénink na ledě s panem Lucákem.
    (31.5.2016)
  2. Všechny kategorie

Ročník 2006 (5.třída)
    Vážení, vzhledem k blížícímu se termínu zahájení letní přípravy pro ročník narození 2006, si Vás dovoluji pozvat na středu 4.5.v 15:00 hod. na starou halu. Samozřejmě bez hráčů účastnících se na zahraničním turnaji. Ti se přidají později. S sebou ať mají kluci věci na ven i do haly. Jaroslav Brabec, trenér.
    (2.5.2016)

Aktuální zápasy
PK5 | neděle 13.3.2016

ZLN TRI TRI
Zlín
3:2p

čt 4.8.2016|17:00|TRI - OLO
pá 12.8.2016|18:00|TRI - SBA
so 13.8.2016|18:00|TRI - VIT

Svačina hostuje u Tygrů

15.7.Tým třineckých Ocelářů opustil útočník Vladimír Svačina, jenž v rámci ročního hostování posílí kádr loňských extraligových mistrů z Liberce. 29letý Svačina v sezoně 2015/16 nasbíral ve 36 zápasech 14 kanadských bodů za 6 gólů a 8 asistencí.

Program Davis Cupu

14.7.

Los čtvrtfinále Davisova poháru ČR - Francie (WERK ARENA, Třinec):

Pátek (14:00):

Rosol (78. dvouhra ATP) - Tsonga (10.)

Veselý (50.) - Pouille (21.)

Sobota (12:00):

Štěpánek, Pavlásek - Mahut, Herbert

Neděle (13:00):

Veselý - Tsonga

Rosol - Pouille

Trenérovo jubileum

23.6.Hlavní kouč třineckých Ocelářů VLADIMÍR KÝHOS právě dnes, ve čtvrtek 23. června, slaví životní jubileum - 60 let. Přejeme pevné zdraví a úspěšnou práci pro Oceláře!

Vstupenky už nejsou

22.6.Informujeme, že vstupenky, které byly v předprodeji v třinecké WERK ARENĚ na čtvrtfinálové utkání DAVIS CUPU, ve kterém se v červenci střetne ČESKO a FRANCIE, už NEJSOU k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)