MISTR 2023/2024

Vánoční aukce originálů jedinečných dresů Ocelářů

07.12.2023 · Klub
Sháníte jedinečný dárek blízkým na Vánoce s ocelářskou tématikou, nebo jste sběratelé unikátních hokejových artefaktů? Tahle aukce je přesně pro vás! Oceláři těsně před Vánocemi draží hrané originály jedinečné a fanoušky velmi oblíbené sady dresů, se kterou třinečtí hokejisté nastupují do přípravných zápasů. Výtěžek aukce putuje na konto NADAČNÍHO FONDU OCELÁŘI.

Do internetové aukce míří jednatřicet dresů z fanoušky oblíbené sady, jejíž dominantou je logo generálních partnerů klubu Třineckých železáren a Moravia Steel. Tyto dresy hokejisté Ocelářů oblékají v přípravných zápasech, v dražbě najdete dresy hráčů, kteří je nosili od sezony 2018/2019.

Všechny dresy jsou originální, hrané a dražitelé s nimi od klubu obdrží také certifikát pravosti!

Dražba červených dresů začíná na portálu Sportovniaukce.cz ve čtvrtek 7. prosince v 11:00 a končí v neděli 17. prosince v 19:00, vyvolávací cena činí u každého dresu 2 000 korun. Vítězové si budou moct svůj dres osobně vyzvednout ve WERK ARENĚ během extraligového utkání se Spartou Praha (20. prosince), případně jim je klub doručí prostřednictvím balíkové služby PPL na zadanou adresu tak, abychom se pokusili novému majiteli dodat dres ještě před Vánoci.

Výtěžek celé aukce putuje na konto NADAČNÍHO FONDU OCELÁŘI, který svou činností podporuje rozvoj mládežnického hokeje na Třinecku a aktivně podporuje také dobročinné projekty v regionu.

Dražit můžete dresy současných hvězd týmu Marka Daňa, Andreje Nestrašila, Petra Vrány nebo Vladimíra Draveckého, ale také spousty dalších hráčů, kteří se nesmazatelnou stopou zapsali do klubové historie. Ať už jde o dresy fanoušky oblíbeného dua Martin Adamský - Jiří Polanský, dres majitele pěti mistrovských titulů Erika Hrni, bratrské dvojice Ondřeje a Michala Kovařčíků, nebo dalších opor posledních zlatých týmů Milana Doudery či Tomáše Marcinka. A samozřejmě také spousty dalších!

Dresy jsou unikátní svým jednoduchým designem inspirovaným historickými dresy, které třinečtí hokejisté nosili ještě před postupem do extraligy. Jedinečné jsou i kvalitou provedení. Většina prvků na dresech, tedy logo železáren na přední straně, jmenovky i čísla na zádech jsou vyšívané. Podobně jako logo klubu na ramenou: To neplatí pouze u dresů Ondřeje Kacetla, Marka Mazance a Andreje Nestrašila, které mají logo klubu na ramenou natištěné, ostatní prvky na těch třech dresech jsou ale také vyšívané.

Dražit dres můžete kliknutím ZDE!