Mladší dorost si v prodloužení vybojoval vítězství!

28.03.2014 · Kamila Schmiedová
Již v třetím kole se Třinec utkal na ledě PSG arény se Zlínem. Jako první skóroval Zlín a vedl o dvě branky, ty ale ještě v první třetině Oceláři dorovnali. Druhé dějství skončilo za stavu 5:3. V poslední třetině ale ještě třinečtí zabojovali a jejich dorovnání na 5:5 vedlo k prodloužení. O vítězi rozhodla střela Patrika Hrehorčáka, který si tímto připsal 4. branku v utkání.
Turnaj, pátek 28.3.2014
5:6p
Třetiny: 2:2, 3:1, 0:2 - 0:1  Branky a nahrávky:5. Bainar (Dlabaja), 5. Krejčiřík (Karafiát), 22. Mikulec (Chytil, Dlabaja), 26. Kenša (Fryšara, Richter), 30. Dlabaja (Krejčiřík) – 10. Hrehorčák, 17. Stuchlík (Valíček), 27. Hrehorčák (Roman, Kaukič), 42. Matějka (Krása, Stuchlík), 52. Hrehorčák (Kaukič, Roman), 62. Hrehorčák (Roman, Mach) . Rozhodčí:Tomáš Battěk - Jan Kleprlík, Jan Pechánek . Vyloučení: 4:4. Využití:1:4 . V oslabení: 0:4. Diváci: 193. Střely na branku:27:40 . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:5 - 5:6.
Šimonů (Odložilík) – Gába, Richter, Kowalczyk, Jenáček, Klauda, Vodák, Martínek, Budil, Fridrich – Kotek, Fryšara, Výclavek – Chytil, Mikulec, Nevřela – Kenša, Krejřičík, Karafiát – Bainar Dlabaja.
Prokop (30. Ovčáří) – Rufer, Klocek, Marguš, Krzak, Radzienciak, Mach, Krása, Valíček – Plitko, Molin, Stuchlík – Kaukič, Przybyla, Hrehorčák – Kalus, Matějka, Bárci – Roman, Papaj, Hladoník.