Mladší dorost porazil Vsetín 5:4!

30.01.2014 · Martina Sikorová
Mladší dorostenci si připisují další vítězství. Tentokrát se jim podařilo urvat výhru nad Vsetínem. Pro vývoj utkání byla rozhodující první třetina, ve které si Oceláři vytvořili dvoubrankový náskok. I přesto, že se povedlo domácím před koncem utkání snížit na rozdíl jediného gólu, třinečtí mladíci už si vítězství vzít nenechali. Hattrickem se v utkání prezentoval Miloš Roman.
27.kolo, čtvrtek 30.1.2014
Vsetín
4:5
Třetiny: 0:2, 2:3, 2:0  Branky a nahrávky: 11. Roman (Hrehorčák, Valíček), 17. Kofroň (Stuchlík), 28. Hrehorčák (Radzienciak, Kaukič), 33. Roman (Kaukič), 40. Roman (Kaukič, Mach) - 26. Ševčík (Weintritt, Kovář), 31. Dubnický (Kovář), 43. Dubnický (Weintritt, Kovář), 58. Weintritt (Dubnický, Ševčík). Rozhodčí: Dobeš - Kurtin, Škrobák. Vyloučení: 6:10. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 132. Střely na branku: 29:32. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 4:5.
Sachr - Krůžela, Kostka, Augustín, Kašpar, Kollár, Nadymáček, Weintritt, Koutný, Ševčík - Čechmánek, Dubnický, Gharibyar, Koňařík, Kovář, Šarman, Paťava, Janošek
Ovčaři - Imrich, Mach, Radzienciak, Rufer, Valíček, Marguš, Krzak, Klocek- Veselý, Hrehorčák, Hladoník, Kaukič, Roman, Stuchlík, Matějka, Przybyla, Kofroň, Najsar