Žáky čeká další pořádně nabitý víkend!

11.04.2024 · Martina Sikorová
Osmáci se šesťáky už ve čtvrtek brzy ráno vyrazili na sever, kde se zúčastní turnajů ve švédském Stockholmu a finském Järvenpää. Sedmáci se zase představí na Malé republice v Brně.

8. třída - Uplandia Trophy

V základní skupině švédského turnaje odehrají svěřenci trenéra Miroslava Macháčka pět utkání, jejich soupeři budou týmy Flemingsbergs IK, HV71, Boo Hockey, Tappara Tampere a Kölner Haie. Jeden zápas bude trvat 2 x 20 minut, po odehrání základních skupin dojde na boje v play off i utkání o konečné umístění.

20:00 - HC Oceláři Třinec - Kölner Haie

Všechny zápase můžete sledovat živě zde.

7. třída - Malá republika

Svěřenci trenéra Jana Mikše se v pátek 12. dubna vydají do Brna, kde odehrají turnaj s názvem Malá republika. Mladí Oceláři byli zařazeni do skupiny C, ve které změří síly se Spartou, Warriors a Neratovicemi. Jeden zápas bude trvat 2 x 20 minut, následně se ke slovu dostane vyřazovací část.

13:30 - HC Oceláři Třinec - Warriors

16:00 - Sparta - HC Oceláři Třinec

09:15 - HC Oceláři Třinec - Neratovice

6. třída - Leksa 2024

Hráči šesté třídy se na turnaji ve Finsku představí ve skupině AAA a kromě zápasu s domácím výběrem Haukat Valkoinen se mohou těšit i na souboje s akademiemi spadajícími pod elitní finské týmy - Karhu Kissat CATS (IFK Helsinki), Jokerit Blue, Raision Nuorisokiekko RNK (TPS Turku) a HC Nokia Oranssit (Tappara Tampere). Účast v semifinále si vybojují první čtyři týmy po základní části.

16:05 - Haukat Valkoinen - HC Oceláři Třinec

19:50 - HC Oceláři Třinec - Karhu Kissat CATS

08:50 - HC Nokia Oranssit - HC Oceláři Třinec

10:40 - Raision Nuorisokiekko RNK - HC Oceláři Třinec

14:20 - Jokerit Blue - HC Oceláři Třinec