Za hozené pivo na led přišel fanoušek o permanentku

05.10.2016 · Tisková zpráva
Fanoušek Ocelářů, který hodil pivo v kelímku na ledovou plochu, přišel o permanentku na tuto sezónu. Incident se stal v zářijovém utkání 3. kola Tipsport extraligy HC Oceláři Třinec - Verva Litvínov během druhé třetiny, kdy rozhodčí vyloučil našeho hráče a fanoušek hozením kelímku s pivem zareagoval nepřiměřeně.

"Takové chování nemůžeme jako klub v žádném případě akceptovat. Na základě kamerového záznamu došlo k pozdější identifikaci fanouška a následně mu byla odebrána permanentní vstupenka na aktuální extraligový ročník," říká výkonný ředitel Ocelářů Ing. Marek Chmiel.

Hokej je nejrychlejším kolektivním sportem a hrou plnou emocí. Často jsou emoce nejen na ledové ploše, ale také mezi diváky v hledišti hokejových arén.

"Ačkoli těmto věcem jako klub rozumíme, musíme také dbát o bezpečnost nejen aktérů na hrací ploše ale také vás, našich skvělých fanoušků ve WERK ARENĚ. Budeme velice rádi, když své emoce projevíte nadšeným fanděním a podporou našich Ocelářů," dodává výkonný ředitel.