Startuje play-off mládeže, starší dorost potřebuje vaši podporu!

03.03.2015 · Martin Stebel, Martina Sikorová
Vyřazovací část sezony A-týmu Ocelářů začíná až koncem příštího týdne, ale pravé hokejové emoce můžete zažít i s mládežnickým hokejem. Už ve středu 4. března vyzve v rámci osmifinále na domácím ledě starší dorost Ocelářů soupeře z Litvínova. První duel startuje ve staré Werk aréně na Lesní od 18:00.

Tým třineckých mládežníků prochází letošní sezonou doslova jako vítr. Základní část zvládli mladí Oceláři na výbornou, stali se vítězem své kategorie s náskokem osmi bodů v tabulce. Útočně laděný tým navíc jako jediný nastřílel svým rivalům přes 200 gólů! Teď však před dorostenci stojí nová výzva - osmifinále play-off, které se hraje na tři vítězné zápasy.

"Fanoušci teď mají před play-off extraligy mužů relativně volno, proto bychom byli hrozně rádi, kdyby si do staré haly přišli zkusit věci, které chtějí vyzkoušet v nové aréně. Pro kluky to asi bude chviličku něco nového, ale na to si zvyknou a po zkušenostech z předchozích play-off, tak mládežnická utkání, na která přijdou diváci a hlavně kotel, který vytvoří pěkné povzbuzování, tak kluci jsou pak ze sebe schopní dostat ještě víc," zve na osmifinálová střetnutí RAKO extraligy hlavní trenér René Mucha.

Oproti loňským sezonám začínají týmy na předních místech tabulky vyřazovací boje na domácím ledě, přijďte tedy pomoct třineckým mladíkům v jejich snaze za postupem do čtvrtfinále. "Rozhodne asi první zápas. Myslím si, že je to tak v každé sérii, kdo ho vyhraje, tak bude mít velkou výhodu. Doufáme, že budeme šťastnější my. Spoléháme na to, že nám fanoušci pomohou," věří v podporu třineckých příznivců kouč staršího dorostu.

"Startuje play-off mládeže a chci požádat všechny, kterým není třinecký mládežnický hokej lhostejný, aby přišli kluky osobně do staré Werk arény podpořit. Pro aktivně fandící osoby z kotle to navíc může být dobrý trénink před zahájením play-off A-týmu. Mladší hokejisté velmi intenzivně vnímají jakoukoli podporu z hlediště, tohle jim dodává energií. Věřím, že kluci fanouškům udělají svou hrou radost," přidává svou pozvánku manažer mládeže Ocelářů, Jan Peterek.

Odehrané v 17:00 | Muži