Ptejte se Jiřího Dopity

03.02.2016 · Martin Stebel
Latinská fráze hovoří o tom, že "vox populi, vox Dei", tedy "hlas lidu, hlas Boží". Na základě anketního hlasování na klubovém webu byl dalším hostem offline dotazníku vybrán hlavní kouč Ocelářů JIŘÍ DOPITA. Využijte tuto unikátní možnost a ptejte se na cokoliv, co vás v souvislosti s jeho dosavadní činnosti pro třinecký hokejový klub zajímá!

Jeho prosincový příchod do Třince mnohé překvapil. Prodal svůj akcionářský podíl v olomouckém klubu a přišel do organizace z WERK ARENY, aby loňské vicemistry pozvedl. Po šesti týdnech jeho práce u A-mužstva se zdá, že tahle mise je zatím úspěšná a "léčba Dopitou" funguje.

Čísla mluví jasnou řečí, na trenérské lavičce spolu s Reném Muchou mají pozitivní bilanci - ze 14 zápasů získali devět výher a utrpěli pět porážek. Většina nezávislých pozorovatelů se shodne, že z ostříleného rutinéra s bohatou hráčskou minulostí nyní vyzařuje vnitřní klid, respekt a přirozená autorita.

Svou otázku, podnět či přání můžete JIŘÍMU DOPITOVI adresovat od 3. do 10. února 2016. Náš respondent poté odpoví a vybere nejoriginálnější dotaz. Autor otázky obdrží zajímavou cenu!

Prosíme o slušné a korektní dotazy. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat nesmyslné příspěvky. Zároveň žádáme o kontrolu, zda-li váš eventuální dotaz již nebyl dříve položen.

Otázky Jiřímu Dopitovi pokládejte ZDE