Podpořte Oceláře ve Vítkovicích!

4.1.2017 · FanClub
Extraligový kolotoč nezvolňuje tempo a Oceláře čeká v neděli 15. ledna regionální konfrontace na ledě Vítkovic. Rozhodně si tento duel nenechte ujít a využijte nabídky třineckého FanClubu, který jako tradičně vyšle do Ostravy své autobusy!

Cena autobusového výjezdu v neděli 15. ledna činí pouhých 150 Kč (odjezd z Třince Werk Arena v 13:30, z Těšína v 13:45). V ceně výjezdu je pochopitelně zahrnutá zpáteční jízdenka a vstupenka na utkání.

V případě zájmu zašlete příslušnou částku na účet u mBank 670100-2201351658/6210 (POZOR, u platby je potřeba uvést celé číslo účtu i s předčíslím). Jako variabilní symbol napište své telefonní číslo a do zprávy pro příjemce vaše jméno.

Informaci o platbě, vaše jméno a telefonní číslo i seznam za více osob následně pošlete na e-mail fanclub@email.cz.

Uzavírka plateb na utkání bude ve středu 11. ledna (později odeslané částky nemusí dorazit v termínu na účet).

Bližší informace získáte na tel. čísle FanClubu 722 144 199 (volat, ne SMS).

Neváhejte svými hlasivkami podpořit Oceláře!