MISTR 2023/2024

Hrehorčák: Nevzdáváme se, chceme vyhrát další zápas

06.04.2024 · Adam Sušovský
Byl jedním z hrdinů sobotního duelu, byť se špatným koncem. V druhé části Patrik Hrehorčák ustál tvrdý faul, v závěru utkání krásnou přihrávkou vykouzlil vyrovnání. Nestačilo to, Sparta znovu uspěla v prodloužení a vede na zápasy 3:0. "Nevzdáváme se," prohlásil Hrehorčák.

Oceláři jsou v úzkých... Semifinále se Spartou se nevyvíjí vůbec dobře.

Oceláři prohrávají po dalším nezvládnutém prodloužení už 0:3, ale nechtějí se vzdát... "Nikdo se nevzdá, chceme vyhrát další zápas," prohlásil Patrik Hrehorčák, který ve druhé třetině utrpěl tvrdý zákrok od Michala Kempného.

"Viděl jsem hráče za zády, to byl druhý bek, Michala jsem vůbec neviděl. Chtěl jsem vyhodit puk Vilovi Čachovi a najednou přilétla bomba. Zachránilo mě plexisklo, kterým jsem spadl na hranu mantinelu. Naštěstí ne tváří napřed, hrana plexiskla na helmě mi zachránila zbytek zápasu a myslím i sezonu," řekl Hrehorčák, dal už mluvil jen o zápase.

"Ztratili jsme dva zápasy po sobě v prodloužení. Oba byly sice rozdílné, ale Sparta je vyhrála a my teď prohráváme 0:3 na zápasy. V minulé sérii jsme si ale sami zažili, jak je těžké udělat poslední krok," narážel Hrehorčák na to, že Oceláři s Motorem také vedli 3:0 na zápasy a nakonec z toho bylo velké drama.

"Sparta prostě ty zápasy zatím zvládla lépe, tak to je. Pokračuje se dál," prohlásil Hrehorčák.