Dorostenci vyhráli v Porubě, rozhodla poslední třetina

14.01.2023 · Martina Sikorová
Mladí Oceláři na ledě ostravského celku skórovali už po 27 sekundách, o majiteli tří bodů ale rozhodla až závěrečná dvacetiminutovka. V ní svěřenci trenéra Marka Malíka přidali další tři trefy a došli si pro vítězství 4:2.
A11, pátek 13.1.2023
Poruba
2:4
RT TORAX ARENA
Třetiny: 0:1, 1:0, 1:3  Branky a nahrávky: 1. Zielinski (Barna, Blaha), 45. Rybnikár (Holub, Urbánek), 51. Švančara (Barna), 58. Rybnikár (Dravecký, Mikula) - 37. Sobol (Hansel), 51. Skorokhod (Yevtiekhov). Rozhodčí: Pavel - Vengřín, Veselý. Vyloučení: 2:4, navíc Matěj Kubiesa (TRI) trest na 5 minut a do konce utkání za napadení a hráčská lavice (TRI) trest do konce utkání za napadání rozhodčích. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 20. Střely na branku: 29:49. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.
HC RT TORAX Poruba: Láryš - Stasjuk, Veselý, Pavlíček, Jeřábek, Bodnar, Dragon - Indrst, Hansel, Vehovský, Yevtiekhov, Skorokhod, Hlaváč, Korpas, P. Sobol, Zachariasz
HC Oceláři Třinec: Skácel - Mrtka, Byrtus, Ćmiel, Dravecký, Solowski, Zielinski, Holub, Blaha - Barna, Mikula, Hebar, Kubiesa, Rybnikár, Urbánek, Sajdok, Švančara, Kopačka