Junioři smetli Zlín devíti góly

21.01.2022 · Redakce
Třinečtí junioři proměnili páteční zápas doslova v gólovou exhibici. Během každé ze tří třetin se prosadili hned třikrát a Zlín nakonec vyprovodili s devítibrankovou nadílkou. Premiérovým čistým kontem v juniorce se navíc blýskl gólman Patrik Švančara.
33.kolo, pátek 21.1.2022
9:0
Mini WERK ARENA
Třetiny: 3:0, 3:0, 3:0  Branky a nahrávky: 13. Geidl (Matěj), 17. Haas (Pětník, Šutý), 19. Ramik (Chovaniak, Geidl), 24. Wardas, 24. Šutý (Matěj, Pětník), 39. Pospíšil (Matěj, Ramik), 41. Haas (Hrůzek), 49. Šutý (Jobánek), 55. Ročák (Šutý, Pětník). Rozhodčí: Vaněk, Goňa – Konvička, Hranoš. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 74. Střely na branku: 49:33. Průběh utkání: 9:0.
HC Oceláři Třinec: Švančara – Andrle, Chovaniak, Kareš, Ročák, Pospíšil, Hrůzek – Moškoř, Šutý, Wardas, Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Matěj, Ramik, Kozlík, Jobánek
PSG Berani Zlín: Synek (43. Kowalczyk) – Kunst, Hamrla, Talafa, Velikovský, Riedl, Šišák – Marek, Ramert, Tomeček, Dědek, Masař, Frömel, Luža, Chludil, Čechmánek