Dorostencům se utkání v Mladé Boleslavi nepovedlo

31.01.2020 · Šárka Kolková
Předposlední zápas dlouhého venkovního tripu odehráli třinečtí dorostenci v Mladé Boleslavi. Svěřenci trenéra Muchy po první třetině sice vedli, jenže Ocelářům se vedení nepodařilo udržet a ve druhé třetině Bruslaři odskočili na rozdíl tří branek. Třinečtí v poslední třetině sice ještě snížili, ale Bruslaři znovu zabrali a přidali další čtyři trefy.
OPP1, pátek 31.1.2020
Ml. Boleslav
9:3
ŠKOENERGO Aréna
Třetiny: 1:2, 4:0, 4:1  Branky a nahrávky: 19. Křepelka (Haas), 30. Moravec (Hruška), 34. Strnádek (Křepelka, Sluka), 38. Půček (Křepelka), 40. Moravec (Haas), 43. Haas (Peca), 46. Plíšek (Haas), 52. Plíšek (Jasečko, Haas), 54. Strnádek – 16. Wawrzkiewicz (Przybyla, D. Buják), 19. Przybyla (Ramik, Žabka), 42. Wawrzkiewicz (Przybyla, Ramik). Rozhodčí: Zeliska – Karda, Stanko. Vyloučení: 6:3, navíc Hlávka (TRI) trest na 5 minut a do konce utkání za vražení na hrazení. Využití: 4:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 41:22. Diváci: 80. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 6:2, 6:3, 9:3.
Šatný – T. Moravec, Křepelka, Jasečko, Rajgl, Hrouda, D. Moravec D – Sluka, Kredl, Peca, Pavlík, Půček, Polák, Hruška, Král, Haas, Strnádek, Plíšek
Halouzka (46. Klimek) – Andrle, Ročák, Žabka, Kyselý, P. Buják, D. Buják, Hrůzek – Pánek, Šotkovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Ramik, Hlávka, Kašpárek, Procházka