Junioři podlehli Karlovým Varům po nájezdech

25.01.2020 · Dominik Stošek
Naši junioři zakončili turnaj O Pohár DHL těsnou porážkou po nájezdech. Po pátečním velice dobrém výkonu v Plzni junioři v lázeňském městě opět odehráli vyrovnané utkání. Hráči s drakem na hrudi zvládli perfektně první dvě třetiny, ve kterých si vypracovali vedení 3:1. Bohužel ve třetí třetině o své vedení přišli a následně prohráli po samostatných nájezdech. Rozhodující nájezd proměnil Lubomír Kupčo. První část sezóny tak junioři mají za sebou, ta druhá začne 30. ledna na ledě Liberce a ponese název DHL Superpohár. Junioři se budou nacházet ve skupině C, kde společně s Olomoucí, Hradcem, Jihlavou a Libercem budou bojovat o play-off.
38.kolo, sobota 25.1.2020
Karlovy Vary
4:3sn
KV Arena
Třetiny: 0:2, 1:1, 2:0 - 0:0  Branky a nahrávky: 33. Kupčo (Adámek, Stejskal), 46. Jiskra (Cestr), 54. Rymon, rozh. náj. Kupčo – 10. Konečný (Jenáček, Mastič), 12. Kašpárek (Geidl, Matiaško), 21. Jenáček. Rozhodčí: Šindel - Jelínek, Juránek. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 30. Střely na branku: 39:26. Průběh utkání: 0:3, 4:3.
Hamrla – Stejskal, Kořán, Patzelt, Benda, Cestr – Seidler, Záruba, Rozhon, Jiskra, Konášek, Křehlík, Kupčo, Adámek, Rymon, Príhoda
Švančara – Radzienciak, Jenáček, Vacula, Šulák, Hrůzek, Homola – Stránský, Pastor, Mikler, Geidl, Mastič, Konečný, Matiaško, Kašpárek, Jobánek, Procházka