Z ledu Warrioru veze dorost všechny body!

27.10.2018 · Martina Sikorová
Lepší začátek si snad ani svěřenci trenéra Muchy přát nemohli. Mladí Oceláři už ve čtvrté minutě vedli o dva góly a nakonec si došli pro pohodlné vítězství 4:0. Následnou nadstavbu pak velmi rychle ukončil Servác Petrovský a zajistil svému týmu také bonusový bod.
12.kolo, sobota 27.10.2018
Warrior Brno
0:4
Zimní stadion Úvoz
Třetiny: 0:2, 0:0, 0:2 - N 0:1  Branky a nahrávky: 2. Hrůzek (Tomiczek), 4. Przybyla (Ramik), 41. Kašpárek (Hykl, Chovaniak), 55. Kyselý (Andrle, Przybyla), 63. Petrovský. Rozhodčí: Vrba - Musil, Otáhal. Vyloučení: 7:5, navíc Lysoněk (KUV) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování a Kala (KUV) osobní trest na 10 minut a trest do konce zápasu za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Střely na branku: 18:49. Průběh utkání: 0:4.
Šebo – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, Milotinský, Hanák, Denk, Harásek, Heinrich
Halouzka – Andrle, Molin, Chovaniak, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Pánek, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Samuhel, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl