Mladší dorost zvládl důležitou bitvu se Šumperkem!

26.11.2017 · Martina Sikorová
V utkání s Draky nezačali třinečtí mladíci nejlépe a už od čtvrté minuty prohrávali. Vzápětí sice srovnal Servác Petrovský, domácí ale měli připravenou odpověď a na začátku druhé části vedli už o dvě trefy. Svěřenci trenéra Raszky nic nezabalili a ještě v průběhu prostřední periody vyrovnali na 3:3 po trefách Petra Przybyly a Alexandra Kašpárka. Ve třetí třetině mladí Oceláři pokračovali ve skvělém výkonu a zásluhou Tommyho Wardase a Michala Ramíka otočili zápas na svou stranu. Šumperk sice snížil, více už mu ale hráči s drakem na prsou nepovolili a drží naději na přímý postup do play-off.
17.kolo, neděle 26.11.2017
Šumperk
4:5
Třetiny: 2:1, 1:2, 1:2  Branky a nahrávky: 4. Mácha (Horký, Holub), 18. Horký (Kaplan, Mácha), 26. Zembol (Kavan, Fibigr), 49. Zembol (Kučera, Fibigr) – 6. Petrovský (F. Cienciala, Kyselý), 28. Przybyla (Kašpárek), 39. Kašpárek (Chovaniak), 45. Wardas (Mituchovič, Králík), 47. Ramík (Chovaniak). Rozhodčí: Dufka - Doleček, Zapletal. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: 27:40. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:5, 4:5.
Zlatnický – Přecechtěl, Blaháček, Kubíček, Plhal, Křivohlávek, Cekr, Holub - Kesler, Moravec, Horký, Kaplan, Kučera, Kavan, Mácha, Fibigr, Zembol, Polách
Švančara – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Buják, F. Cienciala - Králík, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Lerchová, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík