O prohře s Přerovem rozhodla druhá třetina

18.11.2017 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - V zápase se Zubry zaspali třinečtí mladíci začátek a už po necelé minutě inkasovali. V čase 15:58 srovnal Kristián Stročka, hosté ovšem dvěma góly v prostřední části odskočili do vedení a byť pak ještě vykřesal jiskřičku naděje Filip Cienciala, na bodový zisk už to nestačilo.
16.kolo, sobota 18.11.2017
Přerov
2:5
Třetiny: 1:1, 0:2, 1:2  Branky a nahrávky: 16. Stročka (Wantulok, Wardas), 51. F. Cienciala – 1. Kleniar (Tarnoczy), 24. Kleniar (Chytil), 26. Raška (Tarnoczy, Ministr), 47. Kleniar (Hanák, Chytil), 55. Chytil (Svozil). Rozhodčí: Malík - Stonavský, Novák. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 59. Střely na branku: 22:43. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5.
Halouzka – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Buják, F. Cienciala – Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík
Postava – Raška, Svozil, Zábranský, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Ryšavý, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek