Mladší dorostenci vynulovali Techniku!

28.10.2017 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Raszky začali proti brněnskému celku aktivně a v desáté minutě se po trefě Michala Ramíka chopili vedení. Prostřední část vyšla Ocelářům ještě lépe. Krátce po návratu z kabin upevnil náskok Třince Denis Kyselý a vzápětí se dvakrát trefil Nico Geidl. Brankář Švančara naopak za svá záda nepustil jediný kotouč a mladší dorostenci se mohli radovat z vítězství 4:0!
12.kolo, sobota 28.10.2017
Technika
0:4
Hokejové haly dětí a mládeže
Třetiny: 0:1, 0:3, 0:0  Branky a nahrávky: 11. Ramík (Wantulok, Stročka), 25. Kyselý (F. Cienciala, Matěj), 31. Geidl (Matěj), 33. Geidl. Rozhodčí: Kohoutek - Czubaj, Husák. Vyloučení: 6:7, navíc Chovaniak (TRI) trest na 5 minut a do konce utkání za naražení zezadu. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 20:26. Průběh utkání: 0:4.
Skoupý (41. Nešpůrek) – Fojt, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Kelbl, Kubový, Hassani, Staněk, Jedlička, Vyroubal, Daneček, Čoupek, Špaček.
Švančara – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak, F. Cienciala – Králík, Przybyla, Matěj, Wardas, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík, Geidl.