Mladší dorost uspěl nad Vsetínem také podruhé!

12.11.2016 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Raszky sice od třetí minuty prohrávali, ještě před koncem úvodní části se ovšem postupně prosadili Matouš Čmiel, Otto Jurzyca a Šimon Mikler a zařídili Ocelářům vedení. Vsetín poté snížil, Tobiáš Marguš ale dvěma góly vrátil Třinci pohodlný náskok.
16.kolo, sobota 12.11.2016
Vsetín
5:3
Třetiny: 3:1, 0:1, 2:1  Branky a nahrávky: 15. Čmiel (Szmek), 17. Jurzyca (Králík, Wardas), 19. Mikler (Tobiáš Marguš), 45. Tobiáš Marguš (F. Cienciala), 52. Tobiáš Marguš - 3. Šánek (Půček), 53. Baďura (Jenáček). Rozhodčí: Šutara - Marek, Ševčík. Vyloučení: 1:2, navíc Fojtášek (VSE) 10 minut za nesportovní chování a za faul Konderly (TRI) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 202. Střely na branku: 27:24. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3.
Švančara – Bulava, Konderla, Wantulok, F. Cienciala, Weber, Chovaniak – Králík, Čmiel, Szmek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček
Ševců – Fojtášek, Kuboš, Vávra, Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Jenáček, Baďura, Šánek, Mlýnková