Mladší dorost zvítězil nad Přerovem, v poslední třetině rozhodl Macháček!

29.10.2016 · Martina Sikorová
V zápase proti Zubrům se Oceláři dostali do vedení již v sedmé minutě po trefě Šimona Miklera, hosté ale velmi rychle vyrovnali a odpověď našli také na gól Pavla Srníčka z druhé dvacetiminutovky. V poslední části ale poslal Třinec do dvoubrankového vedení Štěpán Macháček a tento náskok už udrželi svěřenci trenéra Raszky až do závěrečné sirény.
14.kolo, sobota 29.10.2016
Přerov
4:2
Třetiny: 1:1, 1:1, 2:0  Branky a nahrávky: 7. Mikler (Konderla), 27. Srníček (Macháček), 44. Macháček (Chovaniak), 57. Macháček (Tobiáš Marguš, Rybnikár) – 9. Indrák (Hlaváč), 31. Svozil (Raška). Rozhodčí: Kašinský – Bartek, Dohnal. Vyloučení: 7:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 37:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.
Kučera – Bulava, Konderla, Srníček, Wantulok, F. Cienciala, Chovaniak – Králík, Szmek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček
Postava – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman, Gréč – Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kleniar, Dvořáček, Tarnoczy, Štědrý