Starší dorost ovládl derby, hattrickem se blýskl Dan Przybyla!

25.11.2016 · Martina Sikorová
Třinečtí mladíci měli do souboje s regionálním rivalem skvělý vstup. Už v sedmadvacáté minutě vedli mladí Oceláři o tři góly a byť pak Vítkovice snížily jejich náskok na rozdíl jediné trefy, víc jim svěřenci trenéra Šimíčka nepovolili. Ve zbývajícím čase už se prosazoval pouze Dan Przybyla, jenž zkompletoval hattrick a z ledu ostravského rivala si tak hráči s drakem na prsou přivezou cenné tři body.
25.kolo, pátek 25.11.2016
2:5
MFH Ostrava
Třetiny: 0:2, 2:1, 0:2  Branky a nahrávky: 29. Beránek (Bílý, Věntus), 34. Ficek (Kučera, Bochnak) – 12. Najsar (Peterek, Michálek), 15. Havránek (Plandor, Peterek), 27. Przybyla (Plandor, Krzak), 46. Przybyla (Krzak), 53. Przybyla. Rozhodčí: Mikula - Adamec, Poruba. Vyloučení: 4:6, navíc Najsar (TRI) 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 21:27. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:5.
Malík - Bílý, Ficek, Vondál, Kučera, Šulák, Kunc - Vojtovič, Gřesík, Žemba, Fridrich, Urban, Bochnak, Beránek, Mrva, Kylnár, Konečný, Věntus, Lewandowski
Ochman - S. Radzienciak, Krzak, Rufer, Timotej Marguš, Michálek - Havránek, Tománek, Klocek, Przybyla, Peterek, Indrst, Plandor, Papaj, Najsar, Molin