Mladší dorostenci rozhodli o svém vítězství v posledních minutách!

24.10.2015 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Raszky šli na ledě Šumperku rychle do vedení po trefě Ondřeje Tománka, domácí ale dokázali vyrovnat a srovnat krok se jim povedlo také po gólu Jonáše Peterka. Potřetí už ale Oceláři srovnání nepřipustili, branka Adama Rašky se tak stala vítěznou, navíc o půl minuty později přidal definitivní pojistku na třinecké vítězství Filip Indrst.
12.kolo, sobota 24.10.2015
Šumperk
2:4
Třetiny: 1:1, 1:1, 0:2  Branky a nahrávky: 12. Žižlavský (Scheuter), 38. Uhlíř - 2. Tománek (Pszczolka, Srníček), 27. Peterek (Indrst, Raška), 56. Raška (Peterek, Plandor), 57. Indrst (Tománek). Rozhodčí: Kašík - Nazad, Zedník. Vyloučení: 2:6, navíc za faul Tobiáš Marguše (TRI) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 22:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.
Venouš - Rutar, Jureček, Habrman, Uhlíř, Moučka - Haluza, Hojgr, Krč, Scheuter, Žižlavský, Mácha, Dudycha, Vintr, Moravec
Kučera - Patlevič, Konderla, Srníček, Homola, Michálek, S. Radzienciak - Tobiáš Marguš, Raška, Pszczolka, Plandor, Peterek, Tománek, Indrst, Mikler, Rybnikár