Mladší dorostenci se vrací z Opavy se třemi body!

11.10.2015 · Martina Sikorová
Gólový účet na opavském ledě otevřel svou první brankou Marek Pszczolka a ve stejné minutě přidal další gól Ocelářů Filip Indrst. Svěřenci trenéra Raszky se poté prosadili ještě třikrát a nakonec tak mohli oslavit jasné vítězství a brankář Maxim Kučera navíc své druhé čisté konto v sezóně.
9.kolo, neděle 11.10.2015
Opava
0:5
Zimní stadion města Opavy
Třetiny: 0:2, 0:2, 0:1  Branky a nahrávky: 6. Pszczolka (Čmiel, Korčák), 6. Indrst, 34. Čmiel (Srníček), 38. Peterek (Raška, Indrst), 42. Tománek (Plandor, Tobiáš Marguš). Rozhodčí: Kubičík - Adamec, Rychlý. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 30:40. Průběh utkání: 0:5.
Hasala - Ilenčík, Rozboril, Kunc, Thiel, Mar, Tůček - Hilšer, Zouhar, Pogatschaig, Hymlárová, Kadula, Fabianczyk, Věntus, A. Peterek
Kučera - Patlevič, Konderla, Srníček, Homola, S. Radzienciak - Tobiáš Marguš, Raška, Čmiel, Pszczolka, Plandor, J. Peterek, Tománek, Korčák, Indrst, Rybnikár