Z Vítkovic se junioři vrací se třemi body!

08.09.2014 · Martina Sikorová
K již sedmému zápasu juniorské extraligy dnes zamířili Oceláři na led regionálního rivala z Vítkovic, kde si sice brzy vypracovali dvoubrankové vedení, o to ale do konce první třetiny přišli. O vítězství třineckých mladíků tak rozhodla až závěrečná perioda, ve které se Oceláři prosadili dvakrát, zatímco jejich soupeř jen jednou a tak tři body putují do Třince.
7.kolo, pondělí 8.9.2014
Vítkovice
3:4
ČEZ aréna Ostrava
Třetiny: 2:2, 0:0, 1:2  Branky a nahrávky: 17. Česlík (Sysala, Charvát), 18. Kuťák (Šendera, Ollender), 52. Rudl – 3. Christov (Bednář), 4. O. Kovařčík (Jaroš), 42. Fejko (Jaroš), 43. Christov (Chroboček, Bednář). Rozhodčí: Mrkva - Tošenovjan, Hlavatý. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely na branku: 35:23. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4.
Wanecki - Adamík, Hawlík, Demel, Šendera, Puzič, Charvát, Rudl - Ballner, Rimmel, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Kuťák, Ollender, Sysala, Jáchym, Gelnar
Svoboda - Heider, Bartko, Matyáš, Doudera, Chroboček, Zahradníček - Pěnčík, Cienciala, Kofroň, O. Kovařčík, Severa, Bednář, Růžička, Fejko, Christov, Jaroš, M. Kovařčík