Třinecká juniorka neuspěla v derby s Vítkovicemi

04.03.2013 · Luboš Olszar
Boje o play-off v NOEN extralize juniorů vrcholí a pondělní podvečer nabídl duel dvou lídrů soutěže. Domácí Vítkovice vyzvaly na souboj pouze o skóre horší Třinec, avšak bitva vyrovnaně nedopadla. Ostravané spolehlivě sázeli góly každou třetinu, až zápas dotáhli k jednoznačné výhře 7:1. Oceláři tak zůstávají na druhé příčce tabulky zařazeni právě za Vítkovicemi.
36.kolo, pondělí 4.3.2013
7:1
Třetiny: 2:0, 3:1, 2:0  Branky a nahrávky: 15. Němec (Černín), 19. Němec (Kilnar, Štencel), 22. Řehák (Štencel, Slováček), 28. Tomi (Štencel), 36. Holý (Slováček), 51. Řehák (Pasker, Hawlík), 58. Němec (Hudeček) - 30. Franek (Běhal). Rozhodčí: Fiala - Barteček, Moravec. Vyloučení: 6:7, navíc Svoboda R. (VIT) 10 min. OT. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: --. Střely na branku: --. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1.
Svoboda R. - Černín, Král, Řehák, Tomi, Štencel, Hawlík, Illéš, Němec, Jonáš, Hudeček, Slováček, Kilnar, Klok, Richter, Deutsch, Cabák, Holý, Blahuta, Pasker, Bail.
Šimboch (28. Svoboda M.) - Běhal, Bezuška, Kurzok, Žvátora, Valíček, Hurtík, Foltýn - Kasperlík, Mach, Pargáč, Kindl, Ohera, Vyčesaný, Franek, Juhász, Matuš, Kasala, Diviš, Jaroš.