Ocelářský drak vyzrál na Rytíře

19.01.2012 · Růžena Raszková
Kladno - Svěřenci Jiřího Juříka se v dnešním kole NOEN extraligy juniorů utkali se stejně starými hokejisty z Kladna. Rozuzlení přinesl teprve pět minut před koncem utkání Jakub Ižacký, který rozhodl o konečném stavu utkání 1:2.
31., čtvrtek 19.1.2012
Kladno
1:2
Třetiny: 0:1, 1:0, 0:1  Branky a nahrávky: 26. Strnad (Kolařík, Dalecký) - 19. Hurtík (Kapica, Kasperlík), 55. Ižacký (Rufer, Kasperlík). Rozhodčí: Dundr - Chochola, Ondraček. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Střely na branku: 27:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Sýkora - Bernat, Bunda, Dalecký, David, Čurda, Gottlieb, Janeček, Kalla, Kolařík, Krpata, Kužel, Redlich, Steigauf, Strnad, Véber, Vodák, Vyšín, Šilhavý
Hollý - Bajtek, Bezuška, Běhal, Bumbál, Burzala, Chomič, Franek, Hegyi, Hurtík, Ižacký, Jonáš, Juhász, Kajaba, Kapica, Kasperlík, Pargáč, Repe, Rufer