Mladší dorostenci potvrdili místo v čele tabulky!

18.03.2012 · Růžena Raszková
Brno - V předposledním kole ELIOD extraligy mladšího dorostu se svěřenci Reného Muchy střetli s týmem HC Warrior Brno. Po vyrovnané první třetině se dokázali dostat do dvoubrankového vedení. Domácí sice dokázali snížit na rozdíl jedné branky, avšak Oceláři potvrdili čtvrtou brankou své vítězství 4:2. Z první příčky v tabulce už naše hokejisty nikdo nesesadí.
34.kolo, neděle 18.3.2012
Warrior Brno
2:4
Třetiny: 1:1, 1:2, 0:1  Branky a nahrávky: 19. Denk (Kubeš, Panáček), 40. Panáček - 11. Jašek (Orság), 23. Poruba (Kovařčík, Cienciala), 33. Kovařčík (Motloch), 47. Kovařčík (Poruba) . Rozhodčí: Měkýš - Kohoutek, Procházka. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 30:31. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.
Růžička - Denk, Dobiáš, Dupljaku, Haman, Hohl, Hussein, Kubeš, Lainka, Lidák, Mandát, Nohel, Panáček, Sabol, Sedláček, Svoboda, Vágner
Fendrich - Adámek, Cienciala, Heczko, Jašek, Kovařčík, Lorek, Motloch, Orság, Petrák, Polášek, Poruba, Roman, Sikora, Walaski, Zahradníček, Škorpík, Švaňa