V ocelářském derby zvítězili mladí Oceláři 5:3!

04.03.2012 · Růžena Raszková
T Ř I N E C - V dnešním kole ELIOD extraligy mladšího dorostu se utkali mladí Oceláři s týmem z Vítkovic. Po bezbrankové první třetině se v druhé dvacetiminutovce dostali do dvoubrankového vedení hosté. Svěřenci Reného Muchy však zmobilizovali své síly, v závěrečném dějství dokázali vyrovnat a navíc přidat dvě branky.
31.kolo, neděle 4.3.2012
5:3
Třetiny: 0:0, 1:3, 4:0  Branky a nahrávky: 21. Kovařčík (Poruba), 46. Walaski (Kovařčík, Motloch), 53. Orság (Jašek, Motloch), 58. Orság (Jašek, Motloch), 60. Kovařčík - 23. Volný (Ollender), 33. Ollender (Stoklásek), 35. Ollender (Volný, Stránský). Rozhodčí: Grimm - Janda, Krenželok. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 138. Střely na branku: 43:28. Průběh utkání: 1:0, 1:3,5:3.
Fendrich - Janiczek, Polášek, Walaski, Roman, Kovařčík, Christov, Kaukič, Pala, Poruba, Zahradníček, Motloch, Lorek, Sikora, Heczko, Adámek, Radzienciak, Petrák, Jašek, Orság, Škorpík
Mizera - Šendera, Adamík, Slanský, Korec Olleander, Stoklásek, Malina, Trčka, Stránský, Charvát, Krenželok, Volný, Rudl, Fajkus