Mladší dorost vyhrál ocelářské derby

25.09.2011 · Růžena Raszková
Vítkovice - Ve čtvrtém kole ELIOD extraligy mladšího dorostu změřili svěřenci Reného Muchy své síly s celkem z Vítkovic. Po vyrovnané první třetině vzali do rukou opratě mladí Oceláři. Domácí se v posledním dějství snažili srovnat krok, ale skóre na světelné tabuli se zastavilo na 3:5. Jakub Orság si na své konto připsal hattrick.
4.kolo, neděle 25.9.2011
3:5
Třetiny: 1:1. 0:2, 2:2  Branky a nahrávky: 9. Volný (Adamík, Rudl), 55. Klapetek (Kafka), 59. Klapetek (Ollender) - 5. Orság (Lorek), 25. Polášek, 40. Orság (Cienciala), 55. Orság (Kovařčík), 55. Jašek (Poruba). Rozhodčí: Jeřábek ml. - Románek, Žídek. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 24:26. Průběh utkání:0:1,1:1,1:4,2:4,2:5,3:5.
Mizera - Adamík, Halška, Kafka, Klapetek, Korec, Malina, Ollender, Puzič, Rudl, Slánský, Stoklásek, Stránský, Trčka, Volný, Šendera, Řehák
Fendrich - Adámek, Christov, Cienciala, Janiczek, Jašek, Kovařčík, Lorek, Motloch, Orság, Petrák, Polášek, Poruba, Roman, Sikora, Walaski, Wojtyla, Zahradník, Škorpík