Oceláři postupují do semifinále Tipsport Cupu!

18.08.2010 · Martin Stebel
Poslední duel letního Tipsport Cupu sehrál Třinec na zlínském kluzišti. V brankově úrodném střetnutí zvítězili Oceláři 6:5 po dramatu samostatných nájezdů. Výhrou si svěřenci Pavla Marka a Břetislava Kopřivy definitivně zajistili účast v semifinále turnaje.
TsC4, středa 18.8.2010
Zlín
5:6sn
Třetiny: 1:3, 2:2, 2:0 - 0:0  Branky a nahrávky: 8. Důras (Sýkora), 24. Čech (Finsterle), 25. Köhler (Leška, Balaštík), 50. Sivák (Kubiš, Záhorovský) , 60. Köhler – 7. Vrba (Rangl, Polanský) , 11. Lojek (Bonk, Polák), 18. Kohn (Bonk), 33. Lojek (Kania, Bonk), 36. Kohn (Květoň, Zíb), rozhodující nájezd D. Květoň . Rozhodčí: Husička - Goňa, Obadal. Vyloučení: 7:9, navíc Důras (ZLN) a Kohn (TRI) 10 minut. Využití: 0:2. Diváci: 861. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:5, 4:5, 5:5, 5:6 .
Sedláček (31. - 31. min Štůrala) - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Zámorský, Řezníček, Kučný, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, Rachůnek - Kubiš, Záhorovský, Sivák - Finsterle, Holík, F. Čech. Trenéři Venera, Rostislav Vlach.
Duba - Hrabal, Seman, Cartelli, Zíb, Kania, Lojek, Rangl, Bobček - Mičulka, D. Květoň, Kohn - Polák, Bonk, Varaďa - Adamský, Czuy, Sakrajda - Vrba, Polanský, Lefebvre. Trenéři Marek, Kopřiva.