V Pardubicích dorostencům nepřálo štěstí, domů odjíždějí s prázdnou

06.12.2019 · Dominik Stošek
V předehrávce 16. kola ELIOD extraligy dorostenců se v bojích o pořadí play-off utkali naši dorostenci s pardubickým Dynamem, se kterým sváděli vyrovnanou bitvu téměř celý zápas. V nejlépe odehrané první třetině, ve které Servác Petrovský ve slibné šanci orazítkoval branku Pardubic, se však bohužel štěstí přiklonilo na stranu domácího celku. V závěru první dvacetiminutovky totiž prostřelil Jakuba Klimka Matěj Kloz. I přes urputnou snahu našich Ocelářů s výsledkem něco udělat, ale veškeré pokusy o vyrovnání v průběhu druhé a třetí třetiny skončily pouze u pardubického brankáře Alexandra Marossy, jenž zlikvidoval všech čtyřicet střel mladých Ocelářů. Naopak hráči Pardubic ve zbylých dvou třetinách přidali ještě dvě branky, a tak po závěrečné siréně mohli slavit tříbodovou výhru 3:0.
OPP16, pátek 6.12.2019
Pardubice
3:0
ČSOB Pojišťovna ARENA
Třetiny: 1:0, 2:0, 0:0  Branky a nahrávky: 18. Kloz (Pavlata, Macas), 30. Matuška (Pavlata, Novotný), 39. Pavlata (Kubíček, Burda). Rozhodčí: Barek - Gregar, Řezníček. Vyloučení: 11:9. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 20:40. Průběh utkání: 3:0.
Marossy – Bárta, Hebek, Vašíček, P. Kubíček, Panchartek, Koudelka, Joudal, Špinka – Pavlata, Matuška, J. Kubíček, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Macas
Klimek – Mošnička, Andrle, Pospíšil, Ročák, Žabka, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Pánek, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hlávka, Kašpárek, Procházka