Dorostenci nezaváhali ani proti Kometě!

30.07.2019 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Reného Muchy dnes odehráli druhé přípravné utkání a po šedesáti minutách slavili další vítězství! Mladí Oceláři na brněnského soka vlétli ve velkém stylu a po úvodní třetině vedli už 3:0. Kometa sice stačila utkání zdramatizovat, třinečtí mladíci ale přidali další gól a zajistili si výhru 5:3!
přát., úterý 30.7.2019
5:3
Třetiny: 3:0, 1:2, 1:1  Branky a nahrávky: 7. Hykl (Kozlík), 11. Hrůzek (Hlávka), 12. Volas (Jánoš), 32. Jánoš (Kozlík), 57. Kozlík – 28. Šalé (Horký, Pigl), 30. Harmim (Vyroubal), 45. Šalé (Ulbricht). Rozhodčí: Trombík – Klimek, Konvička. Vyloučení: 4:4, navíc za faul Zavřela (KOM) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.
Halouzka – Bezuk, Kyselý, Hykl, Hrůzek, S. Cienciala, P. Buják, Andrle – Przybyla, Wawrzkiewicz, Procházka, Kozlík, Petrovský, Hlávka, Šutý, Volas, Jánoš
Bizoň – Běhůnek, Máša, Ulbricht, Řehák, Zavřel, Vacek – Horký, Šalé, Pigl, Boltvan, Plevka, Sever, Vyroubal, Harmim, Linka, Škodík, Nekvapil, Nesvadba