Juniorka získala v Edenu i díky hattricku Krče tři body!

11.01.2020 · Šárka Kolková
Ocelářská juniorka pokračuje v sérii povedených zápasů. V sobotu se třinečtí mládežníci představili na ledě pražské Slavie a po divoké přestřelce vezou domů kompletní bodový zisk. K triumfu zásadním způsobem přispěly hned tři branky střelecky disponovaného Tomáše Krče!
34.kolo, sobota 11.1.2020
Slavia Praha
4:5
Zimní stadion Eden
Třetiny: 2:3, 0:1, 2:1  Branky a nahrávky: 9. Havrda (Hasil), 15. Matějka (Janča), 48. Puczek (Matějka), 49. Hasil (Hradil, Labuzík) – 1. Krč (Matiaško, Geidl), 8. Matěj (Krč), 18. Krč (Mastič), 35. Dobša (Jenáček, Vacula), 55. Krč (Matěj, Šulák). Rozhodčí: Šindel - Ondráček, Šimánek. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 33. Střely na branku: 37:38. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:5.
Pittr – Matějka, Němeček, Štíbr, Bureš, Mareček, Srdínko, Klatt – Kižlin, Štrombach, Havrda, Hradil, Hasil, Křenek, Turek, Labuzík, Janča, Petrák, Puczek
Suchánek – Mikulec, Radzienciak, Jenáček, Vacula, Cienciala, Grygar, Šulák – Havránek, Krč, Stránský, Pastor, Mikler, Geidl, Mastič, Matiaško, Plandor, Matěj, Dobša

Úvodní část zápasu přinesla pětigólovou smršť. V první minutě zaskočil po přesné nahrávce domácího Pittera Tomáš Krč a otevřel skóre. V osmé minutě se znovu ozvala siréna, dvoubrankový náskok zajistil Pavel Matěj. Minutu poté se dokázali prosadit také domácí, kteří snížili díky Maximu Havrdovi. V patnácté minutě pak třineckého Suchánka překonal Jan Matějka. Oceláři na to dokázali odpovědět v patnácté minutě druhou dnešní trefou Tomáše Krče.

Prostřední dvacetiminutovka byla střelecky úspěšnější pro úřadující mistry. Třinečtí se nebáli střílet a zaskočili tým z metropole aktivním napadáním. I přesto se ale prosadil pouze jediný střelec. Byl to konkrétně David Dobša, jenž ve čtyřiatřicáté minutě dorazil kotouč do prázdné brány.

Také závěrečná třetina byla napínavá. Nejprve se pokusil překvapit Suchánka Hradil, ale třinecký gólman si těžkou střelu pohlídal. Ve čtyřicáté osmé minutě se podařilo snížit Jiřímu Puczkovi, který využil nepozornosti hostů. Ani ne o minutu později si ze středního pásma k bráně najel Matěj Hasil a svou trefou srovnal skóre sobotního střetnutí. Šance sešívaných se ovšem rozplynuly, když se pět minut před závěrečnou sirénou dostal ke slovu znovu střelecky pohotový Tomáš Krč, který dal razítko na třineckou výhru a zkompletoval tak hattrick!