Obrat v posledních minutách zajistil dorostu další vítězství!

15.09.2018 · Martina Sikorová
V zápase proti Warrioru si mladí Oceláři sice vytvořili dvoubrankový náskok, soupeř ale stačil vyrovnat a necelých sedm minut před koncem základní hrací doby strhl vedení na svou stranu. Svěřenci trenéra Muchy se ovšem o třetí vítězství připravit nenechali. Servác Petrovský bleskově upravil na 3:3 a v čase 57:43 vstřelil vítěznou branku Jakub Hykl.
3.kolo, sobota 15.9.2018
Warrior Brno
4:3
Třetiny: 0:0, 2:1, 2:2 - N 0:0 - 0:1  Branky a nahrávky: 23. Przybyla (Ramik, S. Cienciala), 27. Ramik (Przybyla, Hrůzek), 56. Petrovský (Chovaniak, J. Hykl), 58. J. Hykl (Chovaniak, Kašpárek) – 29. Boltvan, 45. O. Hykl (Harásek), 54. Lysoněk (Hanák, O. Hykl), rozh. náj. Havelka. Rozhodčí: Novák - Carbol, Zicháček. Vyloučení: 4:4, navíc za faul Kašpárka (TRI) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 54. Střely na branku: 41:24. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3.
Klimek – S. Cienciala, Mošnička, Chovaniak, Buják, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Ramik, Procházka, J. Hykl
Šebo – Šlahora, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, O. Hykl – Kareš, Zelinka, Havelka, Boltvan, Ambrož, Hanák, Lysoněk, Denk, Harásek, Heinrich