22.kolo, pátek 14.11.2008
7:4
Zimní stadion Luďka Čajky
Třetiny: 2:0, 3:3, 2:1  Branky a nahrávky: 3. Leška (Balaštík, Nosek), 8. Kollár (Andrašovský, Hamrlík), 30. Leška (Hamrlík, Köhler), 35. Leška (Balaštík, Köhler), 38. Köhler (Leška, Balaštík), 44. Kollár (Nosek), 57. Rachůnek (Balaštík, Hamrlík) - 25. Polanský (Gureň, Kováčik), 27. Polák (Gureň, Kanko), 35. Tomík (Martynek, Peterek), 42. Květoň (Peterek, Seman). Vyloučení: 11:10, navíc Leška (Zlín) na 10 minut, Kubiš (Zlín) a Malec (Třinec) na 10 minut a do konce utkání. Využití: 0:2. Oslabení: 1:0. Rozhodčí: Husička, Kubuš (SVK) - Hlavatý, Tošenovjan. Diváci: 4 191. 4191
Sedláček - Hamrlík, Galvas, Nosek, Lučka, Míka, Kučný, Bořuta, Linhart - Balaštík, Leška, Köhler - Kubiš, Kollár, Rachůnek - M. Pšurný, Balán, Záhorovský - Mokrejš, F. Čech, Andrašovský.
Vojtek (38. Čechmánek) - Vosátko, Gureň, Sekeráš, Výtisk, Seman, Malec, Rangl - Kanko, D. Moravec, Polák - D. Květoň, Polanský, Kováčik - Tomík, Peterek, Martynek - Hašek, Hampl, Balej.